PUBY, KNAJPY, RESTAURACJE

Przegląd i opinie o miescach relaksu w Krasnymstawie i okolicach

Moderator: Ateison

Krasnostawianka

Re: PUBY, KNAJPY, RESTAURACJE

Postautor: Krasnostawianka » ndz lis 16, 2008 12:07 am

;) ;) ;)
buber pisze:A co powiecie na temat krasnostawskiego Palermo fajna knajpka.

8-) Palermo... plusem jest że można sobie zjeść w pomiszczeniu ciepłym i nie zadymionym papierosami, jednak sa minusy, raz oszukali mnie przywoząc mi mikroskopijną porcje salatki a zaplacilam za normalną 4 czy 5 razy wieksza powinna byc, ponadto czasem odpychająca jest jedna z pań z obsługi, chyba nawet jest nią zona właściciela.
Pizza ostatnio coraz lepsza, na początku była średnio zjadliwa, no ale teraz OK.
Polecam Maximusa gdzie niektóre drinki sa tańsze niż w Palermo, widocznie właściciel mniej chciwy;] Dania w Maximusie różnorodne i bardzo smaczne!! pzdr.

misiek

Postautor: misiek » ndz lis 16, 2008 10:03 pm

widze ze pare osob popiera moj głos miło mi:) ale ja tego nie nawidze sa najgorszy bra powinni go zlikwiodowac

HENRYK

Postautor: HENRYK » śr lis 19, 2008 5:34 pm

Heniek Hm Myślę, że za zbyt młodzi jesteście aby docenić uroki tego PUBU

007
Kontaktowanie:

Postautor: 007 » śr lis 19, 2008 6:04 pm

HENRYK pisze:Heniek Hm Myślę, że za zbyt młodzi jesteście aby docenić uroki tego PUBU

ja napewno
tylko zdechłe ryby płyną z prądem ;)

test
Kontaktowanie:

Postautor: test » sob lis 22, 2008 4:55 pm

Wszystko się zgadza ale przydała by się w Krasnymstawie jakaś taka niezbyt duża ale klimatyczna dyskoteka, nie taka dla smarkaczy 16 letnich a bardzie dla starszej młodzieży około 26-35. Nieprawdaż :?:

007
Kontaktowanie:

Postautor: 007 » sob lis 22, 2008 7:06 pm

test pisze:Wszystko się zgadza ale przydała by się w Krasnymstawie jakaś taka niezbyt duża ale klimatyczna dyskoteka, nie taka dla smarkaczy 16 letnich a bardzie dla starszej młodzieży około 26-35. Nieprawdaż :?:

pomysl z dyskoteka troche dla mnie za bardzo do przodu ;) ale moze faktycznie przyjelo by sie to, mnie osobiscie najbardziej zima brakuje takiej knajpki wlasnie w takim przedziale o jakim piszesz z np stolem bilardowym, kominkiem, ambitniejsza muzyczka w tle i wlasnie takim malo szczeniackim klimatem, gdzie osoby 35letnie beda mogly sobie przyjsc i sie wyluzowac przy dobrym grzancu
tylko zdechłe ryby płyną z prądem ;)

maniek

Postautor: maniek » sob lis 22, 2008 8:00 pm

nie lubie ósemki;;;

lokalna wizja

Postautor: lokalna wizja » ndz lis 23, 2008 3:42 pm

Coloesum jest bardzo w porządku... Kebab wyglada jak Kebab a nie jak w palermo... suchy nie da sie go jesc... Knyszą mozna sie zasrać... pizze są duże... Lepsze promocje... Pomieszczenie w którym nie mozna palic... po drugie... nie ma wódki wiec nie ma jak w palermo czesto w weekendy.... Pijanych zaczepiajacych ludzi....

kelner

Postautor: kelner » ndz lis 30, 2008 9:21 pm

Jakie społeczeństwo takie knajpy!

belzebub
Kontaktowanie:

Postautor: belzebub » wt gru 02, 2008 12:15 pm

hahahaha kelner piateczka :)

Wróć do „PUBY - RESTAURACJE”