PUBY, KNAJPY, RESTAURACJE

Przegląd i opinie o miescach relaksu w Krasnymstawie i okolicach

Moderator: Ateison

czublo
Kontaktowanie:

Re: PUBY, KNAJPY, RESTAURACJE

Postautor: czublo » wt gru 02, 2008 7:57 pm

Ja najczęściej przybywając do KRS odwiedzam PERŁE. Piwo tanio w porównaniu do KRK, bilard 2zeta od partii, także polecam.
Ósemka też jest spoko, ale tam jest zawsze duuużo ludzi i bilard jest płatny za godzine. Plusem jest to, że zawsze sie ktoś znajomy nawinie a piwo też tanie w porównaniu do KRK ;D
Także wiem, że jak przyjade do KRS to zawsze jest miejsce, gdzie można pójść pogadać/sponiewirać_się*

* - niepotrzebne skreślić

Awatar użytkownika
Smutna
Kontaktowanie:

Postautor: Smutna » pn gru 15, 2008 8:14 am

kelner pisze:Jakie społeczeństwo takie knajpy!

dokładnie.wszystkei knajpky były kiedys dobre,teraz sa odzwierciedleniem osób które tam chodzą :roll:

redzi

Postautor: redzi » wt gru 16, 2008 6:30 pm

według mnie w kranysmstawie to tak:
1)najstarasza knajpa u hendygierych.. jest ok ma swoj styl i historie ale jacy tam ludzie chodza?? sami cwaniacy i chamy.. szkoda słow .. no a co do obsługi tez roznie:) ale czasem barmanka jest zmeczona i niemila... na 10 pkt daje 6
2) idziemy na druga strone ulicy:) "PIEKIEŁKO" hehe.... lokal z stolem bilardowym... i to jedyny plus.. remont ostatnio nic niezmienil syf i grzyb czuc zanim sie wejdzie:) 3pkt za stół i tyle
3) pub... hmmm gdyby niezmiana wlasciciela co 2 miesiace pewnie bylo by ok... ale chyba ogolnie malo lubiany..
4) "osemka"... fajnie ze chociaz jeden club gdzie od czasu do czasu sa koncerty.. ale nie ku... syna wlasciciela!! rzalosne to jest 15 gitarzystow w jednym zespole i rzaden nie umie grac... porazka... fajnie ze jest bilard:) bo kocham grac w niego:) duzo fajnych ludzi tam chodzi ale czasmi tez duzo niemilych .. bylem sam swiadkiem jak w sordku jakies cpuny rzycili sie na pare normalnie siedzaca przy sttoliku i gdyby nie interwencja wlasciciela mogło by roznie byc... za to wielki plus:) ogolnie fajny klimat... muzyka ludzka a nie viva... tylko renomt!! zrobcie cos w srodku i zdejmijcie te zyrandole z prlu:D 6/10pkt
5) perla ... za daleko odemnie ale to raczej mord..... nieoceniam bo niechodze..
6) vamelot maximus a teraz niewiem w co to sie przerodzilo.... alkohol tani.. polecam dresom:D
7) palermo... hmm... fajnie przytulnie.. słomiana chata... lubie tam chodzic... dobre jedzenie... zakaz palena... piwo i alkochol normalny a nie zlewki albo jakies mieszadla .. ludzie ktorzy tam chodza sa na poziomie....minusy to ze malo miejsca w zimie bo w lecie ogrodek rewelacja:) wiecej imprez:) no i czasami jak jest duzo ludzi to goraca jak cholera ale taki urok:) jedyna knajpa gdzie mozna czuc sie bezpiecznie monitoring ... nieslyszalem o bujce w srodku nigdy.. ogolnie oprucz tego ze jest malo miejsca i czasem goraco to jedynym minusem jest to ze w wakacje zrazila mnie kelnerka ale juz chyba niepracuje:) jak dla mnie knajpa najlepsza w miescie polecam i 9/10pkt
8) coloseum.. knajpa zerznieta stylem z palermo.. niewypal raczej jak dla mnie... ale w sumie jest ok rozniez zakaz palenia... jedzenie mozliwe.. tylko polki z alko poste dobrego drina tam sie nie napijemy.. ocena 7/10... takze biorac fakt ze obok jest jesxcze palermo warto w ten rog parku zachodzic:)
9)red pub... niepale zadnych trafff a ni niczego podobnego wiec dla mnie kaszana... jak ktos chce cos przyjarac to polecamP:)
10) chatka chyba 3 i jedyna w miare godna polecenia knajpa w city.. tylko ze jek cos zjesc pod kielicha to niebarzo jest co oprocz cipsow.. ale mozna zamowic z maximusa i palermo wiec polecam:) ... fajna laska za barem:D warto sie wybrac:) oprocz tego ze troche tez dalej to warto pojsc:) polecam i daje 8 na 10:)
i chyba tyle.... jesli o jakiejs nienapisalem tzn ze niewarta jest ta knajpa uwagi:)
a wiec nr 1 palermo nr2 chatka a 3 to hmm niewiem;p a reszta to niebardzo...

gośc

Postautor: gośc » ndz gru 28, 2008 9:39 pm

Najgorsza pizza jaką jadłam to w Palermo :D ludzie ,chyba nigdy nie jedliście pizzy w Dominium lub Pizza Hut :mrgreen: porażka totalna sucha deska i nic więcej ,ochyda :oops:

gość

Postautor: gość » pn gru 29, 2008 7:29 pm

gośc pisze:ajgorsza pizza jaką jadłam to w Palermo :D ludzie ,chyba nigdy nie jedliście pizzy w Dominium lub Pizza Hut :mrgreen: porażka totalna sucha deska i nic więcej ,ochyda :oops:

Jak dla mnie to kwestia smaku.
Mi pizza z Palermo bardzo smakuje, za to nie przepadam za tą z Dominium... ;)

A propos... radzę zajrzeć do słownika ortograficznego.

Bejbe
Kontaktowanie:

Postautor: Bejbe » ndz sty 04, 2009 11:41 pm

redzi pisze:7) palermo... w wakacje zrazila mnie kelnerka ale juz chyba niepracuje:) jak dla mnie

a jak wyglądała? tak mniej więcej?
Czas to nie droga szybkiego ruchu, czas to miejsce zaparkowane pod słońcem

Angel
Kontaktowanie:

Postautor: Angel » wt sty 13, 2009 10:49 pm

W sumie najmilej wspominam Palermo, chociaż nie oszukujmy się, na samym początku pizza była o wiele lepsza niz teraz (ostatnio byłam w listopadzie), jakaś taka smaczniejsza, jakby hmmm... no nie była taka sucha.
Co do ósemki, to bardzo, ale to bardzo nie lubię tego, że wychodząc stamtąd włosy i ubranie cuchną papierosami. Fuj. Ogromny minus za to. Ale plusem są koncerty, nawet jeśli grają ludzie, którzy nie są jakimiś wirtuozami, najważniejsze że coś robią, uczą się i uważam że trzeba dac im szanse, bo gdzie mają się pokazać?
Maximus- mam dosyc mieszane odczucia co do tej 'knajpki' Polecam drinki stamtąd, jedzenia raczej nie.
Co do innych- nie wiem, nie przebywam.

Ateison

Postautor: Ateison » śr sty 14, 2009 9:53 pm

Co tu więcej pisać 75% ludności z Krasnymstawie to zwykłe kundle:) Schodzą się na "miasto"i wyją jak zwierzęta. Kolejną żeczą ktora nieprzypada mi do gustu to zwykła szczeniacka huliganka która nawet moich obelg jest niegodna,a uważa się za hura bura szef podwóra.Kolejnym problemem jest zwykła Polska patologia która cieszy się powodzeniem i sympatią ZNACZNEJ części młodzieżówki,co niejest powodem do satysfakcji.Ktoś z was napisał w swoim poście,że...jakie społeczeństwo takie lokale... czy jakoś podobnie,a czego można się spodziewać po Polakach,Ukraińcach i Żydach mieszkających w Krasnymstwaie co do tych ostatnich to nigdy niespodziewajcie się spokoju i porządku dopuki są między wami.Kolejnym problemem jest przyzwolenie społeczne na zakup przemycanych papierosów i alkoholi zza Buga,wiedzą dobrze wszyscy co mam na myśli i jednak ludzie to tolerują.No ale jak was widzą tak was piszą.
Kolejnym problemem są narkotyki wśród młodocianych na które to młodociani sami zezwalają,no ale jak was widzą tak was piszą.
Reasumując,z entuzjamem śledzę proces waszego moralnego upadku,mnie nigdy to niemartwiło poza niedogodnościami życia pośród Polaków(którym się nieczuję) Być może brakuje wam prespektywy,z mojego punktu widzenia wywnioskowałem iż brakuje w Tym miasteczku form rekreacji poza "waszym" piciem piwa,problem leży także we władzach Krasnegostawu czyli sukces jaki osiągnoł Jakubiec to odłączenie się dwuch gmin :Rejowiec i Fajcławice.Zainstalowanie monitoringu niczemu tak naprawde nie pomogło.
Czy nie czujecie teraz ciężaru wstydu? Przytłoczonego klęską waszych rozczarowań?
Czy ta biała hołota wegetująca,gdzieś tam w głębi osiedla pełnego patologi ma większą siłę przebicia niż moralne wartości i instytucja Policji?
Czekam na widoczne efekty waszego "nowego" postępowania jakie jesteści wogóle sobą zaoferować temu miastu
PS.
To oczywiste,że nie piszę do Was na czyjąś prośbę lecz robie to z własnej inicjatywy.To raczej element pewnego układu,Bierzecie los miasta w swoje ręce.Dlatego nie jestm pewnien czy powinienem być zadowolony.

Angel
Kontaktowanie:

Postautor: Angel » pt sty 16, 2009 11:38 am

Ateison pisze:Co tu więcej pisać 75% ludności z Krasnymstawie to zwykłe kundle:) Schodzą się na "miasto"i wyją jak zwierzęta. Kolejną żeczą ktora nieprzypada mi do gustu to zwykła szczeniacka huliganka która nawet moich obelg jest niegodna,a uważa się za hura bura szef podwóra.Kolejnym problemem jest zwykła Polska patologia która cieszy się powodzeniem i sympatią ZNACZNEJ części młodzieżówki,co niejest powodem do satysfakcji.Ktoś z was napisał w swoim poście,że...jakie społeczeństwo takie lokale... czy jakoś podobnie,a czego można się spodziewać po Polakach,Ukraińcach i Żydach mieszkających w Krasnymstwaie co do tych ostatnich to nigdy niespodziewajcie się spokoju i porządku dopuki są między wami.Kolejnym problemem jest przyzwolenie społeczne na zakup przemycanych papierosów i alkoholi zza Buga,wiedzą dobrze wszyscy co mam na myśli i jednak ludzie to tolerują.No ale jak was widzą tak was piszą.
Kolejnym problemem są narkotyki wśród młodocianych na które to młodociani sami zezwalają,no ale jak was widzą tak was piszą.
Reasumując,z entuzjamem śledzę proces waszego moralnego upadku,mnie nigdy to niemartwiło poza niedogodnościami życia pośród Polaków(którym się nieczuję) Być może brakuje wam prespektywy,z mojego punktu widzenia wywnioskowałem iż brakuje w Tym miasteczku form rekreacji poza "waszym" piciem piwa,problem leży także we władzach Krasnegostawu czyli sukces jaki osiągnoł Jakubiec to odłączenie się dwuch gmin :Rejowiec i Fajcławice.Zainstalowanie monitoringu niczemu tak naprawde nie pomogło.
Czy nie czujecie teraz ciężaru wstydu? Przytłoczonego klęską waszych rozczarowań?
Czy ta biała hołota wegetująca,gdzieś tam w głębi osiedla pełnego patologi ma większą siłę przebicia niż moralne wartości i instytucja Policji?
Czekam na widoczne efekty waszego "nowego" postępowania jakie jesteści wogóle sobą zaoferować temu miastu
PS.
To oczywiste,że nie piszę do Was na czyjąś prośbę lecz robie to z własnej inicjatywy.To raczej element pewnego układu,Bierzecie los miasta w swoje ręce.Dlatego nie jestm pewnien czy powinienem być zadowolony.

Powiem Ci tak- najpierw naucz się ortografii i składni polskiej żeby gdziekolwiek zabrać głos, a ocene kogokolwiek zaczynaj od oceny siebie.
W Twojej wypowiedzi roi się od byków, błędów i innych, co pozwala mi nie traktować Ciebie poważnie, po za tym widzę, że do końca nie wiesz o czym mówisz, więc nie będę się wdawać z Toba w dyskusje.

Bejbe
Kontaktowanie:

Postautor: Bejbe » pn sty 19, 2009 9:31 am

Ateison weź po uwagę ze są ludzie którzy chcą coś robić i robią nie wyją jak "kundle", np Freedom zajmują się pożytecznym i przyjemnym (więcej takich grup), w KDK działają różne "organizacje" typu zespoły taneczne koła filmowe, mamy świetną siłownię otwartą przez MOSIR na stadionie (skąd brać na to kasę, zamiast piwa czy pół gieta kupić sobie bilety), w szkołach są kluby sportowe i naukowe a także tematyczne, jeśli zaraz mnie zapytasz co z ludźmi po szkole... To już Ci odpowiadam... Znajdź pracę inwestuj w siebie zainteresuj się czymś nie każę Ci zakładać rodziny, studiuj znajdź hobby...
Wspominałeś/łaś o polityce? Zawsze była korupcja i dbanie o własny tyłek, ale to dlatego że ludzie się boją zmian, bo myślą ze zmiany są gorsze, ale czemu mają się nie bać skoro my Polska i Polacy tyle przeżyliśmy, i nadal przeżywamy bo na wysokich stołkach siedzą ludzie którzy współpracowali z naszymi dręczycielami, ja nie siedzę i na to nie patrzę ja chcę w tym żyć i coś z tym zrobić, nie siedzę biernie jestem czynna, biorę udział w wyborach, inicjatywach mających na celu kształtowanie świadomości nie tylko narodowej ale także zwykłej ludzkiej, by nie być jak to określiłeś/łaś "kundlem"
Czas to nie droga szybkiego ruchu, czas to miejsce zaparkowane pod słońcem

Wróć do „PUBY - RESTAURACJE”