Opłaty bankowe.

Miejsce w którym możesz wyrazić opinie o firmach prosperujących na lokalnym rynku Krasnegostawu. Profesjonalizm powinien być doceniony.

Moderator: Ateison

edek
Kontaktowanie:

Opłaty bankowe.

Postautor: edek » pt cze 26, 2009 10:25 am

Większość osób stoi w kolejce choćby na Poczcie, a wystarczy pójść choćby do GE Money Banku, usiąść wygodnie, bez kolejki i jeszcze do tego mniej zapłacić. Polecam. :-)

KUNG FU PANDA
Kontaktowanie:

Re: Opłaty bankowe.

Postautor: KUNG FU PANDA » pt cze 26, 2009 12:03 pm

PO co iść gdziekolwiek skoro można puścić przelew z domu przez np iPKO czy tez mBank te przytaczam bo z tych korzystam z iPKO korzystam już ponad 2 lata przelew kosztuje mnie 30 gr niezależnie od kwoty, w mBank jest całkowicie za darmo. Polecam, ale krypto reklama całkiem całkiem EDKU, GE powinno być z Ciebie dumne :D

edek
Kontaktowanie:

Postautor: edek » pn cze 29, 2009 10:54 am

Jest temat POLECAM to polecam. :-)
A robię to dlatego, że nie wszystkie banki mają tak tanie opłaty, bo w niektórych bankach są takie zjawiska jak "opłaty odmiejscowione" czy tym podobne dziwolągi i kosztuje to dramatycznie drogo.
A co do kont internetowych to ja też ich używam, ale spróbuj np. wpłacić sobie w Krasnymstawie kasę na konto mBanku? O ile wiem, to nie dorobiliśmy się jeszcze w naszym miasteczku wpłatomatu, chociaż to bardzo fajne urządzenie.
Oprócz tego niestety nie wszyscy (nawet jeśli mają dostęp do netu) są biegli w jego obsłudze i znam wielu ludzi, którzy mając internet nie potrafiliby wysłać z niego przelewu.
Pozdrawiam

KUNG FU PANDA
Kontaktowanie:

Postautor: KUNG FU PANDA » pn cze 29, 2009 11:52 am

Pewnie masz racje, a jakie są u Was opłaty za przelewy np:

- światło,
- woda,
- gaz,
- podatki,
- wplata na konto banku (nie GE),
- ZUS,
- US,
:?:

ILovePoland
Kontaktowanie:

Postautor: ILovePoland » czw lip 16, 2009 8:36 am

KUNG FU PANDA zadałeś zbyt trudne i niewygodne pytanie, zadaj kolejne:) Może na przykład: Czy GE Money dalej dodaje klientom do kredytów karty kredytowe na "nieświadomkę"? Tak jak to robiło swego czasu w ratalce:) Pozdrawiam:)

KUNG FU PANDA
Kontaktowanie:

Postautor: KUNG FU PANDA » czw lip 16, 2009 5:00 pm

tak to jest straszne w takich strzałach na "nieświadomkę" jak to nazywasz mistrzem jest żagiel, gdzie rat nie polecam w żaden sposób, przy spóźnieniu we wpłacie raty o dwa dni naliczyli mi 2,6 zł odsetek karnych i wpisali mnie do bik'u chore. Idąc dalej zadzwoniłem do nich z pytaniem dlaczego nie zostałem poinformowany o powstałym zadłużeniu i o wpisie do bik'u. uzyskałem odpowiedź iż informacja taka jest przesyłana dopiero po zakończeniu okresu kredytowego (zgroza), ale niech będzie, podrażniony pytam jakie jest całkowite zadłużenie włącznie z ta kwotą 2,6 zł na dzień "dzisiejszy" i proszę o kwotę jaką powinienem wpłacić gdybym chciał całkowicie spłacić kredyt, otrzymuję kwotę 1700 zł z groszami, spłacam całość, dwa dni później nauczony doświadczeniem dzwonię do Kredyt banku właściciela żagla aby potwierdzić zerowy stan zadłużenia, a tm niespodzianka jeszcze 54 grosze zadłużenia, spłacam, dzwonię aby sprawdzić a tam znowu 30 gr ,jeżeli ktoś mi może to wytłumaczyć to poproszę.

ILovePoland
Kontaktowanie:

Postautor: ILovePoland » wt lip 21, 2009 8:56 am

KUNG FU PANDA masz komisję nadzoru finansowego, możesz tam wysłać zażalenie, opis zaistniałej sytuacji. Masz problem, duży problem masz złą historie kredytową w BIK zapomnij o kredycie przez co najmniej 5 lat, chyba, że jesteś stałym klientem BS lub SKOK. Jeżeli dostałeś kwotę do całkowitej spłaty, to dziwne, że dalej coś Ci naliczali.

KUNG FU PANDA
Kontaktowanie:

Postautor: KUNG FU PANDA » wt lip 21, 2009 11:01 am

Mylisz się kolego jestem stałym klientem innego dużego banku i mam wrażenie, że jetem raczej dobrym klientem gdyż mimo wpisu do BIK'U dostałem kredyt bez najmniejszego problemu. Pozdrawiam i polecam wyłącznie największe banki, a broń Boże przed BS i SKOKAMI.

ILovePoland
Kontaktowanie:

Postautor: ILovePoland » wt lip 21, 2009 2:26 pm

W takim razie kolego to ty się mylisz, bo wszystkie banki oprócz BS sprawdzają historię BIK teraz także SKOKi to robią, więc z "n" w BIKu to nawet jako stały klient nie wiele byś zdziałał niestety. Ale to raczej nie są złe wieści:) Chcesz sprawdzić swój status w BIK musisz wysłać do nich korespondencję z prośbą o raport. I co to znaczy duże banki? PKO BP? Pekao S.A? i może jeszcze są one Polskie? Kiedyś były teraz już nie są niestety. Tylko widzisz idź do PKO BP założyć lokatę, dostaniesz połowę mniejszy procent niż w "mniejszym" banku.

KUNG FU PANDA
Kontaktowanie:

Postautor: KUNG FU PANDA » wt lip 21, 2009 3:21 pm

Procent mniejszy ale stabilniejszy, dla przykładu SANTANDER wspaniałe oferty miał i co ani banku ani ofert w chwili obecnej już nie ma. A stare powiedzeni duży może więcej sprawdza się w tej sytuacji w 100%. Wg mnie oczywiście. Kolejny przykład dużego dobrego. Konto aktywne plus w Żubrze i ubezpieczenie ELVIA wspaniała sprawa, za 9.90zł./miesięcznie otrzymujesz ubezpieczenie oraz assistans. Korzystałem z pomocy serwisu AGD, naprawa przebiegła szybko i solidnie, koszt naprawy przekroczył 300 zł czyli lekko ponad 30 miesięcy kosztów utrzymania konta i powiedz mi, że nie warto? A tak z ciekawości zapytam gdzie masz konto???

Wróć do „POLECAM”