TAK ICH WIDZIMY

Temat ten poświęcamy Włodarzom Naszego miasta, gminy oraz powiatu. Oceń ich pracę oraz pokaż co mogli by zrobić lub robić czego nie powinni.

Moderator: Ateison

JAK OCENIASZ PRACĘ ORGANÓW ZAMORZĄDOWYCH w KRASNYMSTWAWIE i OKOLICACH

BARDZO DOBRZE
5
9%
DOBRZE
10
18%
ŚREDNIO
10
18%
MARNIE
16
29%
NIE MA CZEGO OCENIAĆ
14
25%

Liczba głosów: 55

ILovePoland
Kontaktowanie:

Re: TAK ICH WIDZIMY

Postautor: ILovePoland » czw lip 09, 2009 7:55 am

No i nasz forum, jak stanęło tak stoi. Ludzie odezwijcie się, mamy jedno forum netowe w mieści i nikt nic nie pisze...

KUNG FU PANDA
Kontaktowanie:

Postautor: KUNG FU PANDA » czw lip 09, 2009 8:44 am

Wakacje kolego wakacje, ludziska zamiast pisać leżą. 8-)

ILovePoland
Kontaktowanie:

Postautor: ILovePoland » pt lip 10, 2009 7:52 am

Jeżeli to prawdziwy powód to tylko sie cieszyć, bo to by oznaczało, że mają czas i pieniądze żeby leżeć:)) Tak czy inaczej miłego wypoczynku:))

ILovePoland
Kontaktowanie:

Postautor: ILovePoland » śr mar 17, 2010 12:50 pm

Wakacje się skończyły już dosyć dawno a tu dalej cisza:D

KUNG FU PANDA
Kontaktowanie:

Postautor: KUNG FU PANDA » śr mar 17, 2010 8:29 pm

delikatnie drgnęło, al to wszystko mało nie wiem jak tłumaczyć absencje naszych krasnostawiaków, ale to jest właśnie obraz naszego zaścianku, wczoraj w ręce wpadło mi Echo Krasnegostawu -- ŻENADA nic się nie dzieje Żelazny nie ma o czym pisać artykuły naciągana strasznie prawie jak główne wydanie wiadomości w święta Bożego Narodzenia i pewnie gdyby nie fakt, że gmina Izbica wykupiła zdaje się na stałe (czym zaskarbiła sobie łaski "Z") całą stronę Echa być może i echo musiało by pójść do Rzepki w łaski.

ILovePoland
Kontaktowanie:

Postautor: ILovePoland » pn mar 22, 2010 11:12 am

No tak to jest wydawnictwo typowo miejskie o małym nakładzie. Nie łatwo pisać w gazecie tylko o sprawach naszego miasta. Ja pracuje w innej regionalnej gazecie o nakładzie 15000 egzemplarzy tygodniowo, ale łatwiej jest ją zapełnić gdyż porusza także tematy Chełma ( tam jest wydawana ), Rejowca, Włodawy, czy Hrubieszowa. Ja sam w zeszłym tygodniu naskrobałem 8 tematów, więc jak się chce to można. Kwestia jest inna, tematy są różne, trzeba pisać i o rzeczach ciekawych i o nudnych, ja bym się cieszył, gdyby w Krasnym town działy się tylko rzeczy ciekawe. Wtedy świadczyłoby to o lepszym poziomie życia naszej małej społeczności.

Gollum
Kontaktowanie:

Postautor: Gollum » wt kwie 06, 2010 1:45 pm

Gdy się dzieją rzeczy ciekawe, to znaczy, że nie jest za dobrze. Dopiero gdy jest medialna nuda, to ludziom zyje się dobrze. Swego czasu Norwegowie zazdrościli polskim dzienikarzom. Że u nas co chwila jakiś Rychu coś wywinie i jest co pisać parę miesięcy. A u nich nic. raz nawet, zdesperowani, rzucili hasło: budować ratusz w miasteczku, czy go nie budować. Z góry było wiadomo, że nie budować, bo istniejący jest wystarczająco duży i w miarę nowy, ale parę miesięcy ciągnęli sprawę, by wyszło, że nie budować.
A jeśli się nic nie dzieje u nas, to nie znaczy że jest dobrze. To znaczy, że nie ma politycznej woli, by coś wypłynęło. Na razie, wszak wybory blisko i ta wola może się w każdej chwili pojawić.

ILovePoland
Kontaktowanie:

Postautor: ILovePoland » pt kwie 09, 2010 10:55 am

Drogi gollumie prasa to nie tylko pisanie o tarciach politycznych przeciwników!!!!! Co ty piszesz???? Jak się nic nie dzieje to jest dobrze? Przecież to miasto umiera, młodzież wyjeżdża, firmy się zamykają, właśnie dlatego, że tu się nic nie dzieje! I nie jest dobrze! Człowieku w prasie powinno być wiele tematów kulturalnych, sportowych, turystycznych, wszelkiego rodzaju ciekawych wydarzeń, których nie ma! O tym piszę, że jest źle bo nie ma o czym pisać, najciekawszym wydarzeniem ostatni był konkurs piosenki międzynarodowej (!).

Gollum
Kontaktowanie:

Postautor: Gollum » pt kwie 09, 2010 3:00 pm

No to pokaż mi pismo, które utrzyma się z samych zapowiedzi różnych imprez. Czytelnik żąda krwi, seksu i afer. Kto mu tego nie daje, ginie. Dlatego kretyńskie Fakt i Super Ekspress mają prawie półmilionowe nakłady, a pisma kulturalne ciągną tylko dzięki dotacjom.

ILovePoland
Kontaktowanie:

Postautor: ILovePoland » pt kwie 09, 2010 6:18 pm

Fakt i Super Express to pisma ogólnopolskie no i W SE pracują Andrzej Kostyra i Jan Ciosek, co dla faktu jest deklasacją. Dobrze więc, takie echo ma pisać o seksie w mieście, w którym nawet sex shopu nie ma bo by się nie utrzymał? Albo o zadymach jak jest 2- 3 na rok ( co akurat bardzo mnie cieszy )? Ludzie pragną emocji, adrenaliny itp, ale chcą też wiedzieć co się dzieje w ich mieście i z pewnością chętniej czytaliby gazety gdyby były w nich informacje potwierdzające dobrą kondycję miasta a nie jego regres i "pracową" stagnację.

Wróć do „RZĄDY SAMORZĄDÓW Krasnystaw, Izbica, Siennica, Kraśniczyn, Gorzków, Fajsławice, Łopiennik, Rudnik”