Ginekologia,położnictwo

Wszyscy mam przykre doświadczenia z naszą służbą zdrowia. Czas na rachunek sumienia.

Moderator: Ateison

Awatar użytkownika
Smutna
Kontaktowanie:

Ginekologia,położnictwo

Postautor: Smutna » pn gru 15, 2008 8:24 am

ja bylam wiele razy leczona,na szczescie mnie nie spotkalo nic złego ze stronu naszych słuzbistów,ale no cóż podczas wielokrotnych pobytów w szpitalu nasłuchałam się wiele zełgo i pare takich sytuacji zaobserwowałam sama,w tym przypadku chodzi mi o oddział połozniczy.Personel szczebla niższego jest ok,ale jeśli chodzi o lekarzy :roll: na oddziale istna sodoma i gomora :x
jedną moją koleżanke do porodu przyjmował lekarz pod wpływem alkoholu,nie chcieli jej przyjąć bo akcja porodowała się jeszcze nie zaczela chociaz kolezanka bylo duuuzo po terminie,skonczylo sie na cesarskim cięciu w jednym z lubellkich szpitali,lekarze mowili ze doslownie wygrala z czasem bo bylo juz kiepsko :evil:
jeden z lekarzy ginekologów przyjmuje PRYWANTNIE na oddziale w czasie swojego dyżuru a także robi USG za 50 zl na tym marnym sprzęcie :roll: :roll:
masakra,a kiedys tak chcialam jakąs akcję społeczną urządzic i za uzbierane pieniądze kupić nowy aparat usg dla oddziału,ale po tym co tam zobaczyłam...uuu :roll:

EDUKATOR
Kontaktowanie:

Re: Ginekologia,położnictwo

Postautor: EDUKATOR » czw gru 25, 2008 12:37 am

Sprzęt to nie wszystko, podstawą są kwalifikacje lekarzy a z tym w naszym regionie kiepściutko, mojego kolegi żona przekonała się o tym na własnej skórze, badana była na relacyjnym sprzęcie lekarz przez 75% czasu badania zachwalał "czegotoniemający" sprzęt USG kolor 3D itd. Wage dziecka określił na 2.5 kg w 7 miesiącu ciąży, stan ciąży rewelka wszystko gra i buczy. dwa dni po badaniu dziewczyna ląduje na Jaczewskiego w lublinie, płód niedotleniony, cesarskie cięcie. Dziecko ważyło około 1,5kg, w dwa dni 1kg masy ciała dziecka wyparował. Boże chroń przed rzeźnikami!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Smutna
Kontaktowanie:

Postautor: Smutna » czw gru 25, 2008 12:15 pm

a gdzie u nas znajduje się usg 3D????

Smerfeta9
Kontaktowanie:

Postautor: Smerfeta9 » pn gru 29, 2008 8:26 am

No właśnie, gdzie?? ?? ?? Bo z tego co wiem, jest tylko w Lublinie...

EDUKATOR
Kontaktowanie:

Postautor: EDUKATOR » pn gru 29, 2008 11:00 am

Nie napisałem, że w Krasnymstawie, pisząc "naszym regionie myślałem o promieniu do 100km", badanie 3d robione było w Lublinie na ul. Zana jak się dowiedziałem. POzdrawiam

Bejbe
Kontaktowanie:

Postautor: Bejbe » wt lip 07, 2009 10:56 am

Martwi mnie że krasnostawscy ginekolodzy nie zlecają badań na enzymy wątroby pacjentkom przyjmującym hormonalną antykoncepcję...
Czas to nie droga szybkiego ruchu, czas to miejsce zaparkowane pod słońcem

mamaagi
Kontaktowanie:

Postautor: mamaagi » pn lip 13, 2009 4:17 pm

Nie martw się.Dr Nieoczym regularnie kieruje na dokładne badania. Wiem, bo jestem jej pacjentką. Pamięta , wręcz namawia na cytologię i USG piersi.

tala-net
Kontaktowanie:

Postautor: tala-net » wt sty 11, 2011 7:48 pm

Ja mam kilka słów na temat przychodni ginekologicznej w Krasnymstawie. Czy ta kobieta z recepcji musi tak wchodzić podczas badania pacjentek??? Dzisiaj byłam u ginekologa, jednymi drzwiami pani z recepcji wchodziła 7 razy (przynieść kartę, zabrać numerek, powiedzieć panu doktorowi nową plotkę na temat innego lekarza), drugimi natomiast wchodziła druga pani z pokoju 213, między innymi 3 razy gdy leżałam już i byłam w trakcie badania (zamykając za sobą drzwi jeszcze sie odwróciła i przez ramie oceniła wzrokowo całą sytuację). Czułam sie fatalnie. Przez te kobiety siedziałam tam 45 minut. Wychodząc z gabinetu czerwona jak burak widziałamw oczach pań czekajacych w kolejce oburzebie ich zachowaniem i jednocześnie współczucie. Nie stać mnie na lekarza prywatnego (zresztą też nie są najlepsi..). Ginekolodzy w naszej przychodzi są powiedzmy ok, ale ta pani z recepcji, od której czasem czuc alkohol jest POTWORNA. Po co ona tam biega zostawiajac kolejke pacjentek przy rejestracji, żeby zanieść 1 kartę??? Powinny być w tych gabinetach drzwi zatrzaskowe!!! Rozważam złożenie skargi, nie wszyscy muszą oglądać pobieranie materiału do cytologii. Swoją drogą czekanie miesiac na wynik jest nonsensem. Taki czas już nie da wyniku wiarygodnego:)

Feniks37
Kontaktowanie:

Postautor: Feniks37 » pn mar 31, 2014 3:12 pm

a jakiego lekarza polecicie do prowadzenia ciąży?

Wróć do „SŁUŻBA ZDROWIA”