NET SYSTEM

O dostawcach internetu "powietrznego" ;) .

Moderator: Ateison

NET ART

NET SYSTEM

Postautor: NET ART » wt lis 04, 2008 8:54 pm

NET SYSTEM LIPA TOTALNA :x walczyłem z człowiekiem około dwuch miesięcy. Po okresie około 1 miesiąca żałowałem, że zrezygnowałem z neostray (drut to drut!!!). Zero reakcji na awarię, zero zainteresowania. Na szczęście udało mi się od dziadostwa uwolnić.

Awatar użytkownika
art
Kontaktowanie:

Re: NET SYSTEM

Postautor: art » wt lis 11, 2008 9:38 am

Tak czasami bywa że net chodzi jak chce.Ja obecnie korzystam z lokalnego operatora i jestem zadowolony :) oczywiście są chwilowe zaniki ale to wszystko fala radiowa i ja to wiem że takie zjawiska występują a co do kontaktu z operatorem niema problemu.Choć słyszałem że niektórzy operatorzy po godzinach swojej pracy nie odbierają telefonów od swoich abonentów.No cóż to jest ich sprawa i świadczy to o nich.

NAT

Postautor: NAT » wt lis 11, 2008 6:35 pm

Kolego powiedz u którego ISP jesteś bo też miałem w NET SERWISIE i potwierdzam pasza straszna, dobrze zrobili że się zawinęli nawet sprzętu nie zabrali tak więc łatwo przeskoczę do innego ISP

Z góry dzięki

Awatar użytkownika
art
Kontaktowanie:

Postautor: art » wt lis 11, 2008 10:37 pm

Kolego obecnie korzystam z firmy AkashaNet która właśnie kupiła firmę NetSerwis !!! :) Jestem bardzo zadowolony z ich łącza jak coś się dzieje szybko reagują na jakieś problemy z siecią (duży plus ).Tak więc polecam tego operatora :)

matafix6
Kontaktowanie:

Postautor: matafix6 » czw gru 04, 2008 9:37 am

Net Serwis ach..... cóż to było za ścierwo!!! Dwa lata z nimi walczyłem choć przez okres roku nie było kłopotu ale jak zaczynało im się pier.. to trwało to miesiącami. Mój nr tel już znali doskonale jak dzwoniłem ze swojego tel to nie odbierali ale wystarczyło że za 10min zadzwoniłem z innego nr tel i problemu nie było od razu zgłaszał się pan XY na co ja mu że to trochę nie ładnie tak nie odbierać , a on że to nie jego wina nie miał czasu i że zaraz będzie internet....... Ogółem firma straszna a raczej pierwszy właściciel(zarozumialec) bo potem przekazał ją swemu ojcu któremu zależało ale biedny dla niego max to była obsługa kalkulatora.

Głównym minusem tej firmy była lokalizacja. Jak to się jeszcze kręciło w Krasnymstawie było jako tako ale po przenosinach do Zamościa był już horror.

Gość

Postautor: Gość » wt sty 13, 2009 10:52 pm

przepraszam nie rozumie dlaczego ten temat jest pod Netsystem co to ma jedono do siebie, bylem wlascicielem Net-System w Krasnymstawie i lepiej nie chce sluchac tych bzdur.

belzebub
Kontaktowanie:

Postautor: belzebub » sob lut 21, 2009 4:05 pm

byłeś złym dostawcą internetu będziesz się smażył w piekle- teraz rozumiesz? :twisted:

Wróć do „WI- FI”