Kto prowadzi i administruje tym forum?

Oczywiście jeżeli masz ochotę.

Moderator: Ateison

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontaktowanie:

Re: no wlasnie, dlaczego upadaja?

Postautor: admin » wt lis 25, 2008 9:34 pm

007 pisze:no mam nadzieje ze to forum nie wymrze... a tak w sumie... to dlaczego poprzednie fora poupadaly???
1. czy Krasnostawianie maja ograniczony dostęp do sieci?
2. czy są zbyt leniwi by cokolwiek pisać?
3. boja się ze zostaną zdemaskowani? <coz to za bezsens?>
4. średnia wieku jest tak duża, że większość mieszkańców nie ma bladego pojęcia o obsłudze komputera (np moja mama :P )
5. maja wszystko w ... i wola posiedzieć przed moda na sukces i/lub klanem?
6. fora o K sa nudne, przewidywalne i panuje na nich taki sam marazm jak w miasteczku?

AD 1) raczej nie sądząc po ilości anten WI-FI jaką widzimy zarówno na terenie miasta jak i okolic nie jest źle,
AD 2) leniwi nie jesteśmy, ale żeby pisać trzeba wiedzieć, że można gdzieś pisać,
AD 3) zdemaskowania się nie boja gdyż myślę 80% społeczeństwa nie ma zielonego pojęcia nt. bezpieczeństwa w sieci,
AD 4) z tym się zgodzę jak widać po przeglądanych postach największy ruch jest w tematach dotyczących zabawy i rozrywki, jak domniemam te tematy preferowane są przez młodzież, która w chwili obecnej nie myśli o budowie drugiej przeprawy mostowej czy też o niemocy radnych. Jednakże myślę, że Ci dzisiaj młodzi ludzie - jutro mogą się zainteresować poważniejszymi tematami, a to forum będzie miejscem gdzie bez jakichkolwiek barier będziemy mogli wyrażać swoje poglądy i opinie. Faktem jest również, iż starsi ludzie często mają problemy z wykorzystaniem coraz to nowszych technologii, co mam nadzieje nie powinno wpłynąć na rozwój forum - jak będzie zobaczymy
AD 5) zawiera się w AD4)
AD 6) Nie wydaje mi się aby marazm Krasnegostawu różnił się od marazmu innych podobnych miasteczek. Złotej recepty na dobre FORUM jeszcze nikt nie opracował jednak starać się trzeba. Passę dla podobnych projektów przynoszą afery samorządowe, ale tego nie życzę Władzom miasta, powiatu, gmin, a przede wszystkim nie życzę tego NAM

Pozdrawiam

belzebub
Kontaktowanie:

Re: Kto prowadzi i administruje tym forum?

Postautor: belzebub » ndz lis 30, 2008 1:04 pm

Krasnostawianie poza zabawą i kasa naprawdę nie mają szerokich zainteresowań (z drobnymi wyjątkami), więc bądź ostrożny w swoich nadziejach dotyczych forum.
Było ich (for) kilka i bedzie jeszcze parę po twoim, nie oszukujmy się że nagle w Krasnymstawie wybuchnie świadomośc społeczna i ludkowie zaczna się interesowa miejscem w którym mieszkają.
Jeszcze co do nazwy forum, gdyby było to oficjalne forum Krasnegostawu, należałoby do urzędu miasta, natomiast jeśli wstawisz słowo "mieszkańców" w nazwę będzie ok.
Co do niezależności to forum jest zalezne od Ciebie i jeżeli Tobie sie znudzi forum padnie, także stosunek zależności też istnieje.
A co do dobrze działającego forum to mogępoda forum biłgorajskie, poszukajcie w googlach.

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: admin » ndz lis 30, 2008 6:16 pm

belzebub pisze:Było ich (for) kilka i będzie jeszcze parę po twoim, nie oszukujmy się że nagle w Krasnymstawie wybuchnie świadomość społeczna i ludkowie zaczną się interesować miejscem w którym mieszkają.
Mam nadzieję, że tak nie będzie, jednak jeżeli będzie odwrotnie - cóż głowy sobie nie utnę ale też nie zarzucę sobie bezczynności.

belzebub pisze:Jeszcze co do nazwy forum, gdyby było to oficjalne forum Krasnegostawu, należałoby do urzędu miasta, natomiast jeśli wstawisz słowo "mieszkańców" w nazwę będzie ok.
-- dobre rady są zawsze w cenie. Pozdrawiam

belzebub
Kontaktowanie:

Postautor: belzebub » wt gru 02, 2008 10:50 am

Należy pochwalić Twoje podejście do sprawy, myli się tylko ten który nic nie robi.
Mam nadzieję że oprócz typowo konsumpcyjnych tematów przeczytam tu jeszcze wiele ciekawych rzeczy o moim mieście, bardzo ciekawa jest opcja z tą stroną o historii miasta i powiatu napisz coś więcej, jeśli możesz.
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Smutna
Kontaktowanie:

Re: no wlasnie, dlaczego upadaja?

Postautor: Smutna » ndz gru 14, 2008 7:52 pm

007 pisze:no mam nadzieje ze to forum nie wymrze... a tak w sumie... to dlaczego poprzednie fora poupadaly???
1. czy Krasnostawianie maja ograniczony dostep do sieci?
2. czy sa zbyt leniwi by cokolwiek pisac?
3. boja sie ze zostana zdemaskowani? <coz to za bezsens?>
4. srednia wieku jest tak duza ze wiekszosc mieszkancow nie ma bladego pojecia o obsludze komputera (np moja mama :P )
5. maja wszystko w ... i wola posiedziec przed moda na sukces i/lub klanem?
6. fora o K sa nudne, przewidywalne i panuje na nich taki sam marazm jak w miasteczku?

dokładnie.heh tak właśnie jest,więc powinnas zapisać jako stwierdzenia a nie pytania :P :P :P

KUNG FU PANDA
Kontaktowanie:

Postautor: KUNG FU PANDA » czw gru 18, 2008 4:47 pm

Witam i pozdrawiam podoba mi sie to forum krasnystaw!!!!!!!!
Widzę, że wielką zwolenniczką tego forum jest też "Smutna" prawie każy post jej :P Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Smutna
Kontaktowanie:

Postautor: Smutna » sob gru 20, 2008 12:43 pm

KUNG FU PANDA pisze:Widzę, że wielką zwolenniczką tego forum jest też "Smutna" prawie każy post jej :P Pozdrawiam

jakieś ale :P :P :P
ja bardzo lubię fora :mrgreen:
oczywiście te sensowne 8-)
jak się podoba to dawaj,rozkręcamy forum :mrgreen: :mrgreen:

belzebub
Kontaktowanie:

Re: Kto prowadzi i adminisbardzo ciekawa jest optruje tym forum?

Postautor: belzebub » sob gru 20, 2008 5:07 pm

"bardzo ciekawa jest opcja z tą stroną o historii miasta i powiatu napisz coś więcej, jeśli możesz.
pozdrawiam"

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: admin » sob gru 20, 2008 10:29 pm

belzebub pisze:"bardzo ciekawa jest opcja z tą stroną o historii miasta i powiatu napisz coś więcej, jeśli możesz.
pozdrawiam"

Witam, zbieram co ciekawsze materiały do strony o której już wcześniej pisałem. W domyśle każdy będzie mógł zamieścić swojego "rodzynka" o mieście choćby takiego jak takie: Datum w Krasnymstawie d. 2 Decembris 1789 komisarze skarbowi powiatu krasnostawskiego do Marszałków Sejmowych - zdają relację z wykonania zadań sumiennego opisu intrat z każdej wsi.
krasnytaw_datum.jpg
krasnytaw_datum.jpg (239.21 KiB) Przejrzano 3794 razy

Myślę, że bardzo ciekawe....

belzebub
Kontaktowanie:

Postautor: belzebub » ndz gru 21, 2008 3:14 pm

bardzo ciekawe faktycznie, dokumenty mówiące o pijackim Krasnymstawie też mocne:) nie na darmo umieścili tu skład miodów pitnych :twisted:

a że tradycja zobowiązuje to pewnie na sylwestra będzie można zobaczyć, jak się nowy rok wita u nas :D

Wróć do „PRZYWITAJ SIĘ”