FOTOGRAF - KAMERZYSTA

Pomóż mi wybrać odpowiedni lokal na przyjecie weselne, polec dobra kapelę fotografa, kamerzystę co jeszcze mogę zrobić aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy.

Moderator: Ateison

Polecam

FOTOGRAF - KAMERZYSTA

Postautor: Polecam » wt lut 03, 2009 11:30 pm

Jako fotofrafa - kamerzystę polecam Wojtka Chudzika Stokowa 50, 22-300 Krasnystaw 605347466 nie jestem pewien czy telefon jest aktualny ale podaję. Fachowiec jakich mało, a przy tym bardzo skromny przyjemny człowiek. To co robi robi z zamiłowania a nie jak większość "fachmanów" z braku laku. Odkąd pamiętam fotografował, a od kilku lat również filmuje. Cenowo również bardzo przystępnie.Naprwdę warto
taką stronkę znalazłem w necie sami zobaczcie

http://www.fotof.republika.pl/index.html
http://www.filmifoto.pl/

ABW
Kontaktowanie:

Re: FOTOGRAF - KAMERZYSTA

Postautor: ABW » sob lut 07, 2009 9:19 am

Rzeczywiście jest niezły robił weselisko moich znajomych, ze zdjęć byli bardzo zadowoleni z siebie nawzajem mniej, są już rok po rozwodzie ale zdjęcia maja piękne. ;)

belzebub
Kontaktowanie:

Postautor: belzebub » sob lut 21, 2009 3:56 pm

właśnie, dlaczego nikt nie robi zdjęć z rozwodów, pewnie były by o wiele ciekawsze niż oklepane śluby i weselicha :)

ABW
Kontaktowanie:

Postautor: ABW » pn lut 23, 2009 11:27 pm

belzebub pisze:właśnie, dlaczego nikt nie robi zdjęć z rozwodów, pewnie były by o wiele ciekawsze niż oklepane śluby i weselicha
to prawda szczęście ludzkie należy uwieczniać 8-)

baga
Kontaktowanie:

Postautor: baga » pn maja 03, 2010 4:38 pm

a może jakieś opinie o MPB VIDEO STUDIO? są dobrzy ?

seli
Kontaktowanie:

Postautor: seli » pt lis 12, 2010 5:18 pm

Ja osobiście polecam Hd Studio mieszczą się na granicznej numeru nie pamiętam ale jest tam tablica to telefon do nich 691374066, świetny montaż, profesjonalizm, no i doświadczenie bo praca w telewizji kilkanaście lat robi swoje naprawdę mili ludzie można z nimi wszystko uzgodnić ich filmy robią ogromne wrażenie można pożyczyć i obejrzeć ich realizacje. Gorąco polecam.

niejadekRx7
Kontaktowanie:

Postautor: niejadekRx7 » czw lut 13, 2014 2:42 pm

my ze względów finansowych mieliśmy obyć się bez fotografa, ale coraz częściej dyskutujemy czy by nie zmienić decyzji. Pytanie tylko czy znajdziemy jakiegoś niedrogiego i przede wszystkim wolnego 21 czerwca :(

isaf
Kontaktowanie:

Postautor: isaf » czw lut 13, 2014 8:51 pm

czy ma termin nie wiem, ale niedużo (stosunkowo) bierze pan z łęcznej - darek pogórniak fotografia ślubna lubelskie, mi go poleciła przyjaciółĸa i jestem jej za to bardzo wdzięczna bo miałąm podobne wahania - może ktoś z rodziny zdjęcia porobi, kasa zostanie w kieszeni itp. ale w końcu ślub bierze się przy dobrych wiatrach raz więc chyba lepiej mieć z niego sensowną pamiątkę

Robert123
Kontaktowanie:

Postautor: Robert123 » pt paź 09, 2015 7:16 pm

Szczerze odradzamy firme MPB Video - Studio z Krasnegostawu. Tyle stresu co mieliśmy z Panem Bzdeniem nie życzymy najgorszemu wrogowi. Ale po kolei. W czwartek wieczorem przed weselem pojechaliśmy do nich żeby poustalać wszystkie szczegóły (jak, gdzie i kiedy). W sobotę Panowie pojechali pod zły adres (moje przygotowania w Dworze Nad Bugiem a ekipa w Lublinie - 100 km)......
Przygotowanie było nagrywane w pośpiechu o 23 w trakcie wesela i wyszło fatalnie - ciemne pomieszczenie, a w dniu wesela był jeszcze upał. Ale MPB uważa że zdjęcia są cacy i nie ma sobie nic do zarzucenia.
Kilka dni po naszym weselu próba rozmowy z właścicielem kończy się wyzwiskami i groźbami, że skasuje zdjęcia (co częściowo zrobił, ale o tym później) i nieodbieraniem telefonów.
Po kilku tygodniach udało zooragnizowac się sesję plenerową. Fotograf (syn właściciela) miał być wedle umowy do dyspozycji cały dzień, ale z wielką łaską przyjechał na godzinę 15. Niestety nie robił zdjęć wszędzie tam gdzie chcieliśmy, tylko ciągnął do swoich miejsc, typu ruiny fabryki na Mełgiewskiej, gdzie nie wszystkim musi się spodobać taka sceneria. Prosiliśmy na sesji o dużo zdjęć portretowych a w zasadzie nie otrzymaliśmy takiego żadnego. NA 50 zdjęć na kilku nas w ogóle nie ma, na kilku zdjęciach jesteśmy w dalekiej oddali, a na kliku rozmazali twarz żony.... Jest też zdjęcie, w którym widać kurz na matrycy. Ale nikt nie zadał sobie trudu, żeby to poprawić jak zwykle wszystko jest cacy dla MPB.
W trakcie podpisywania umowy obiecano nam wszystkie zdjęcia w formie RAW, żebyśmy mogli poza ich opracowaniem także ewentualnie wybrać swoje i samemu obrobić. Szczególnie interesowały nas zdjęcia z sesji plenerowej, które zostały przez MPB fatalnie obrobione. Umówiliśmy się z Panem Bzdeniem, że przyjedziemy i nagra nam na dysk wszystkie zdjęcia w formacie RAW. Gdy dotarliśmy do firmy na umówioną godzinę syn z właścicielem z uśmiechem na twarzy oznajmili nam skasowali je 3 dni temu.
Pieniędzy wtopionych nikt nam nie oddał. Godzinę czasu walczyliśmy o jakiś rachunek - właściciel bezczelnie wmawiał nam, że wcześniej dawał nam paragon, ale go nie braliśmy.
O takich detalach jak brak możliwości dobrani muzyki do teledysku już nie będę wspominał.
Dla potwierdzenia moich słów bardzo proszę o kontakt na maila to prześlę parę fotek (robertblaszczyk1@wp.pl).
Strona internetowa MPB zupełnie nie pokrywa się z rzeczywistością

Wróć do „JEŚLI JUŻ WESELE TO GDZIE I Z JAKĄ KAPELĄ, Z FOTOGRAFEM CZY KAMERZYSTĄ, KTO ZAŚPIEWA AVE MARIA, A MOŻE I SKRZYPCE ZAGRAJĄ ?”