DJ SONG Imprezy skazane na sukces

Pomóż mi wybrać odpowiedni lokal na przyjecie weselne, polec dobra kapelę fotografa, kamerzystę co jeszcze mogę zrobić aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy.

Moderator: Ateison

DJ SONG
Kontaktowanie:

DJ SONG Imprezy skazane na sukces

Postautor: DJ SONG » ndz kwie 11, 2010 10:01 pm

Specjalizuję się w kompleksowych organizacjach wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych (wesela, bankiety, dyskoteki, studniówki, półmetki, firmowe eventy, festyny etc). Posiadam najlepszy na świecie sprzęt do miksowania Konsoleta firmy PIONEER CDJ-1000MK3, nagłośnienie estradowe o mocy kilku kilowatów w zależności od pomieszczenia lub przestrzeni do nagłośnienia. Stale modernizuję i ulepszam swój sprzęt. Oświetlenie dyskotekowe oparte na najnowocześniejszej technologii LED i DMX, Lasery kolorowe, wytwornice dymu. Jako pierwszy DJ w regionie organizowałem podczas imprez konkursy karaoke, pokazy multimedialne i wizualizacje na żywo. Podczas imprez mogę przygotować prezentację i pokaz slajdów oraz nieograniczone możliwości wyświetlania obrazów video poprzez monitory i ekrany projekcyjne. Jako jeden z nielicznych DJ w regionie posiadam oryginalne płyty z prawem do publicznego odtwarzania. Współpracuję z najlepszymi klubami płytowymi DJ PROMOTION, DeeJay MIx Club. Mój repertuar pozwala mi na zagranie muzyki dla trzech pokoleń, dobieram go indywidualnie wg wymagań organizatorów imprezy. Szczególny nacisk kładę na konferansjerkę i prowadzenie imprez. Podczas uroczystości weselnych prowadzę konkursy, zabawy, oczepiny według staropolskich zwyczajów.

Każdą imprezę traktuję jako skazaną na sukces. Każda kolejna jest jeszcze lepsza. Szukam nowych aspiracji i podążam za duchem czasu. Jestem otwarty na wszelkie propozycje i chętnie podejmuję się trudnych wyzwań.

KONTAKT: tel. 506 049 777
http://www.djsong.pl

Obrazek

Wróć do „JEŚLI JUŻ WESELE TO GDZIE I Z JAKĄ KAPELĄ, Z FOTOGRAFEM CZY KAMERZYSTĄ, KTO ZAŚPIEWA AVE MARIA, A MOŻE I SKRZYPCE ZAGRAJĄ ?”