Fotograf Krasnystaw Wesele, Komunia, Ślub, Chciny

Pomóż mi wybrać odpowiedni lokal na przyjecie weselne, polec dobra kapelę fotografa, kamerzystę co jeszcze mogę zrobić aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy.

Moderator: Ateison

fitzroy.pl
Kontaktowanie:

Fotograf Krasnystaw Wesele, Komunia, Ślub, Chciny

Postautor: fitzroy.pl » pn kwie 26, 2010 1:47 pm

Fotografia Ślubna, Portretowa, Reportażowa- ze Ślubu i innych uroczystości-
z ceremonii, z przygotowań, Wesela, zdjęcia z sesji Plenerowej (w dowolnym terminie).
Fotografia dynamiczna, lub statyczna, kolorowa, czarno-biała i w sepii.
Dbałość o wykończenie każdego zdjęcia.
Profesjonalna jakość zdjęć.
Utrwalamy najważniejsze chwile w doskonałej fotograficznej jakości. Wszystkie zdjęcia wykonujemy na papierze, oprawione w albumy, gdyż tylko w takiej formie przetrwają całe lata, stając się niebanalną i cenną pamiątką rodzinną.
Zdjęcia z uroczystości w formatach od 10x15 do 15x21cm,
zdjęcia plenerowe od 13x18 do 24x30cm (także większe).
Cyfrowy zapis, duże formaty, foto-książki (w indywidualnym wykończeniu)- na życzenie.
Ceny ustalane indywidualnie

Zapraszam na stronę Fotografia Ślubna Krasnystaw

JESZCZE WOLNE TERMINY NA 2010 ROK

seli
Kontaktowanie:

Re: Fotograf Krasnystaw Wesele, Komunia, Ślub, Chciny

Postautor: seli » pt lis 12, 2010 5:23 pm

Wideo i fotografia
Ja osobiście polecam Hd Studio mieszczą się na granicznej numeru nie pamiętam ale jest tam tablica to telefon do nich 691374066, świetny montaż, profesjonalizm, no i doświadczenie bo praca w telewizji kilkanaście lat robi swoje naprawdę mili ludzie można z nimi wszystko uzgodnić ich filmy robią ogromne wrażenie można pożyczyć i obejrzeć ich realizacje. Gorąco polecam.

Wróć do „JEŚLI JUŻ WESELE TO GDZIE I Z JAKĄ KAPELĄ, Z FOTOGRAFEM CZY KAMERZYSTĄ, KTO ZAŚPIEWA AVE MARIA, A MOŻE I SKRZYPCE ZAGRAJĄ ?”