Gdzie polecacie Wesele

Pomóż mi wybrać odpowiedni lokal na przyjecie weselne, polec dobra kapelę fotografa, kamerzystę co jeszcze mogę zrobić aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy.

Moderator: Ateison

Zaraz Szczęśliwy

Gdzie polecacie Wesele

Postautor: Zaraz Szczęśliwy » czw lis 20, 2008 6:06 pm

A no właśnie poszukująć opinni o laklach krasnostawskichnatrafiłem na to forum, więc zapytam który z lokali polecacie na przyjęcie weselne, głównie zainteresowany jestem dobra michą i miłą obsługa??? I drugie pytanie na ile wcześniej należało by zrobic rezerwacje?????

Edyta

Re: Gdzie polecacie Wesele

Postautor: Edyta » pt lis 21, 2008 2:38 pm

Witaj. Sale na wesle trzeba rezerwować przynjamniej rok wcześniej, a jeżeli planujesz wesele w letnim miesiącu (czerwiec, sierpień) to dużo wcześniej. Ja mam wesele w przyszłym roku i rezerwowałam 1,5 roku wcześniej i juz niektóre sale były zarezerwowane...:( Czyli im dłużej zwlekasz tym później mniejszy wybór, a nie oszukujmy się w Krasnymstawie nie ma z czego wybierać. Słyszałam, że zespoły zamojskie są wporządku i sami też zamówiliśmy zespół z Zamościa. Powodzenia

Zaraz Szczęśliwy

Postautor: Zaraz Szczęśliwy » pt lis 21, 2008 7:54 pm

Zastanawiam się nad tą salą weselną na wylocie do Hrubieszowa nazwy nie poamietam, ale nie jestem do końca przekonany, a co do kapeli to byłem na weselu u znajomych gała u nich kapela z Tomaszowa Lubelskiego w której grają cyganie REWELACJA drogo biorą ale naprawdę warto jutro się wybiorę do znajomych po kontakt

majka
Kontaktowanie:

Postautor: majka » ndz lis 23, 2008 2:06 pm

ZAPYTAJ NA WIATRAKU, JAK PLANUJESZ WESELE Z NIEWIELKĄ ILOŚCIĄ GOŚCI TAK OKOŁO 60 OSÓB TO POLECAM CI U NICH. NIE MUSISZ SIĘ MARTWIĆ O JEDZENIE BO TO GWARANTUJĘ ŻE BĘDZIE SMACZNE I DUŻO. SAMA TAM NIE ROBIŁAM WESELA ALE BYŁAM NA DWOCH I ŻAŁUJĘ ŻE JA TAM NIE MIAŁAM. :( . SAM WYSTROJ WNĘTRZA I TO CO ZNAJDUJE SIĘ NA STOLE TO JUŻ WIELE ŻEBY WESELE BYŁO UDANE , DO TEGO MUZYKA , ONI MAJĄ DOBRE KONTAKTY , POLECAM :D .

Zaraz Szczęśliwy

Postautor: Zaraz Szczęśliwy » ndz lis 23, 2008 4:33 pm

Interesuje mnie jeszcze mniej więcej cena/osobę czy w 120/os sie zmieszczę????

majka pisze:ZAPYTAJ NA WIATRAKU, JAK PLANUJESZ WESELE Z NIEWIELKĄ ILOŚCIĄ GOŚCI TAK OKOŁO 60 OSÓB TO POLECAM CI U NICH. NIE MUSISZ SIĘ MARTWIĆ O JEDZENIE BO TO GWARANTUJĘ ŻE BĘDZIE SMACZNE I DUŻO. SAMA TAM NIE ROBIŁAM WESELA ALE BYŁAM NA DWOCH I ŻAŁUJĘ ŻE JA TAM NIE MIAŁAM. :( . SAM WYSTROJ WNĘTRZA I TO CO ZNAJDUJE SIĘ NA STOLE TO JUŻ WIELE ŻEBY WESELE BYŁO UDANE , DO TEGO MUZYKA , ONI MAJĄ DOBRE KONTAKTY , POLECAM :D .
wesele planuje tak na około 150 - 180 osób

majka
Kontaktowanie:

Postautor: majka » pn lis 24, 2008 12:28 pm

do zaraz szczęśliwy:wydaje mi się że na taką ilość gośći to na wiatraku nie da rady, tam nie ma takiej dużej sali :( . A tak co do ceny to wydaje mi się że i w wiatraku za 120 zł od osoby to juz ful wypas. wszystko zależy od tego co będziesz zamawiał. wiadomo że i w wiatraku możesz zapłacić 70 zł od osoby ale to się wiąże z ilością dań.
Ja osobiście robiłam swoje wesele w chełmie w dworku Pan Tadeusz na żółtańcach, fajna sala jak na takie wesele jak planujesz to ok. (mieści ok.200 osób) bardzo ładny wystroj wnętrza , jedzenie też ok. Płaciłam tam90 zł. a jedzenia było ful.
pozdrawiam!!!! :D

basia

Postautor: basia » pn lis 24, 2008 5:42 pm

Potwierdzam, na Wiatraku można dobrze zjeść i jest sala w fajnym stylu tylko mi by przeszkadzało to ze w jednej sali są ustawione stoły a w drugiej się tańczy chyba, że robisz wesele w letnie miesiące to wtedy tańczyć można na tarasie:) Ale może juz niedługo ruszy tam Dom Weselny z prawdziwego zdarzenia:D

Edyta

Postautor: Edyta » pn lis 24, 2008 5:51 pm

Ja zamówiłam sale weselną na przeciwko straży pożarnej "Dom Weselny Nina" Troche w ciemno bo ta sala dopiero zaczyna prosperować. Mogę tylko powiedzieć ze bardzo mi sie podoba wystrój sali:) Menu sie wybiera samemu więc można ułożyć takie,żeby zmieścić się w 120 zł:)

test
Kontaktowanie:

Postautor: test » wt lis 25, 2008 6:59 pm

Sal na wylocie na Hrubieszów jest ok, osobiście to sprawdziłem jakie 3 lata temu tam właśnie zorganizowałem swoje wesele impreza była zajefajna, kuchnia OK, kapela GIT, właściciel GIT jednym słowem polecam, a my do dziś jesteśmy szczęśliwi :) i pewnie gdyby trzeba było jeszcze raz organizować podobne przyjęcie to zdecydowalibyśmy się ponownie na ten lokal. Pozdrawiam

Edyta

Postautor: Edyta » wt lis 25, 2008 9:48 pm

Chodzi o tą sale Gajczyna? (na wylocie do Hrubieszowa?)

Wróć do „JEŚLI JUŻ WESELE TO GDZIE I Z JAKĄ KAPELĄ, Z FOTOGRAFEM CZY KAMERZYSTĄ, KTO ZAŚPIEWA AVE MARIA, A MOŻE I SKRZYPCE ZAGRAJĄ ?”