Gdzie polecacie Wesele

Pomóż mi wybrać odpowiedni lokal na przyjecie weselne, polec dobra kapelę fotografa, kamerzystę co jeszcze mogę zrobić aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy.

Moderator: Ateison

pan młody

Re: Gdzie polecacie Wesele

Postautor: pan młody » pn gru 01, 2008 7:53 pm

szukam zespołu z krasnegostawu na weselisko w 2009 wiem że kiedyś był fajny zespół TNT z takim łysym gitarzystą.grają oni jeszcze a może ktoś ma namiary do nich to poproszę

Smerfeta9
Kontaktowanie:

Postautor: Smerfeta9 » śr gru 03, 2008 8:20 am

My mieliśmy wesele w Gajczynie na Małochwieju. Super, super, super :) 1,5 roku temu zmieściliśmy się w 125 zł za osobę na dwa dni. Teraz jest chyba ciut drożej z tego co wiem. Lokal zamówiliśmy 8 miesięcy wcześniej.
Zespół był spod Tomaszowa Lubelskiego, APOGEUM grali fajnie, ale oczepiny zrobili po swojemu, były fatalne, mimo wcześniejszych ustaleń.
Zdjęcia robili Zdrzyłowscy, moim zdaniem drogo mają i dają mało zdjęć, nic na płycie, wszystko w albumie. Ale widziałam u znajomych jak robi i kameruje Bzdeń z Rońska i szczerze polecam :)
A najcudowniejsze śluby daje ks. Skowron z Małego Kościółka :)

majka
Kontaktowanie:

Postautor: majka » czw gru 04, 2008 7:42 am

[quote="Smerfeta9"]My mieliśmy wesele w Gajczynie na Małochwieju. Super, super, super :) 1,5 roku temu zmieściliśmy się w 125 zł za osobę na dwa dni.

TO STRASZNE 1,5 ROKU TEMU ŻEBY ZAPŁACIŚ ZA WESELE 125 ZŁ ZA OSOBĘ TO STRASZNIE DUŻO.
OBECNIE CENY SA DUŻO WYŻSZE A W CHEŁMIE MAŁO KTÓRY DOM WESELNY BIERZE TAKĄ KWOTĘ OD OSOBY, NO CHYBA ŻE SIĘ JUŻ WYMAGA NIEWIADOIMO CZEGO. WIDZIAŁAM TĄ SALĘ W MAŁOCHWIEJU , NIE POLECAM, NIC SPECJALNEGO, WLAŚCICIEL POWINIEN TROCHE BARDZIEJ SIĘ POSTARAĆ , A MOŻE POWINIEN ODWIEDZIĆ PARE DOMÓW WESELNYCH CHOĆBY W NIEDALEKO POŁOŻONYM CHEŁMIE. NIE NIE POLECAM , BYŁAM TAM KUCHNIA SŁABA , A JESZCZE ZA TAKĄ CENE :shock:

ja.mazi

Postautor: ja.mazi » czw gru 04, 2008 11:03 am

Bardzo chetnie wykonam zdjecia na Waszym slubie badz w plenerze, calkowicie nieodplatnie.
Warunki nastepujace:
- termin w miare nieodlegly (odlegle terminy tylko odplatnie);
- zgoda na wykorzystanie wykonanych fotografi w moim portfolio.

Mloda Para otrzyma ode mnie wszystkie fotografie po wstepnej obrobce, bez znakow wodnych i innych dziwactw.
Kontakt: mazi2007<malpa>gmail.com

Smerfeta9
Kontaktowanie:

Postautor: Smerfeta9 » czw gru 04, 2008 1:51 pm

majka pisze:
Smerfeta9 pisze:My mieliśmy wesele w Gajczynie na Małochwieju. Super, super, super :) 1,5 roku temu zmieściliśmy się w 125 zł za osobę na dwa dni.

TO STRASZNE 1,5 ROKU TEMU ŻEBY ZAPŁACIŚ ZA WESELE 125 ZŁ ZA OSOBĘ TO STRASZNIE DUŻO.
OBECNIE CENY SA DUŻO WYŻSZE A W CHEŁMIE MAŁO KTÓRY DOM WESELNY BIERZE TAKĄ KWOTĘ OD OSOBY, NO CHYBA ŻE SIĘ JUŻ WYMAGA NIEWIADOIMO CZEGO. WIDZIAŁAM TĄ SALĘ W MAŁOCHWIEJU , NIE POLECAM, NIC SPECJALNEGO, WLAŚCICIEL POWINIEN TROCHE BARDZIEJ SIĘ POSTARAĆ , A MOŻE POWINIEN ODWIEDZIĆ PARE DOMÓW WESELNYCH CHOĆBY W NIEDALEKO POŁOŻONYM CHEŁMIE. NIE NIE POLECAM , BYŁAM TAM KUCHNIA SŁABA , A JESZCZE ZA TAKĄ CENE :shock:

Każdy ma swój gust moja droga, nie będę się z tobą spierać bo ja wiem swoje a ty swoje.
Wystrój mają śliczny, kuchnię też, a 125 zł za dwa dni od osoby to wcale nie dużo, takie jest moje zdanie. A ty możesz sobie wesele robic gdzie chcesz, nawet i w warszawie. Może tam dogodzą...Pozdrawiam

majka
Kontaktowanie:

Postautor: majka » pt gru 05, 2008 12:57 pm

DROGA SMERFETKO :) . JA JUŻ 3 LATA PO ŚLUBIE I NIE ZAMIERZAM BRAĆ GO DRUGI RAZ. NIE CHODZI WCALE O DOGODZENIE CZY O ŚLUBY W WARSZAWIE BO WARSZAWA NIE JEST OSTOJĄ LUKSUSU. UWAŻAM ŻE W TAKI DZIEŃ JAK ŚLUB KAŻDY POWINIEN BYĆ SZCZĘŚLIWY , A TAKIE FORUM JAK TO SŁUŻY WYRAŻENIU SWOICH OPONII. TOBIE SIĘ PODOBAŁO , BYŁAŚ ZADOWOLONA , OK, ALE MYŚLE ŻE NIE KAŻDY MA TAKI SAM GUST JAK TY , WIĘC O TYM NAPISAŁAM. JA BYŁAM TAM TYLKO GOŚCIEM I NIC TAM CUDOWNEGO NIE WIDZIAŁAM , SORKI , ALE TO MOJE ZDANIE NA TEN TEMATI W ZWIĄZKU Z TYM NIE POLECAM :!: .
POZDRAWIAM I ŻYCZE SZCZĘŚCIA :D

szczekarzew
Kontaktowanie:

Postautor: szczekarzew » ndz gru 07, 2008 9:50 am

Zaraz Szczęśliwy pisze:Zastanawiam się nad tą salą weselną na wylocie do Hrubieszowa nazwy nie poamietam, ale nie jestem do końca przekonany, a co do kapeli to byłem na weselu u znajomych gała u nich kapela z Tomaszowa Lubelskiego w której grają cyganie REWELACJA drogo biorą ale naprawdę warto jutro się wybiorę do znajomych po kontakt

Nazwa tego zespołu = KOMBINACJA
Pozdrawiam

marek
Kontaktowanie:

Postautor: marek » śr sty 21, 2009 9:17 pm

Witam.
Widzę, że wiele osób szuka kamerzysty lub fotografa na wesele.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony; www.mpbvideo.pl
Zobaczyć nie zaszkodzi.
Pozdrawiam.
Załączniki
26.JPG
26.JPG (115.24 KiB) Przejrzano 4864 razy

anabella

Postautor: anabella » śr sty 28, 2009 9:02 am

Hej, czy ktos ma moze liste sal do wybajecia na wesele w Krasnymstawie??? Bede bardzo wdzieczna, dzieki :)))

ILovePoland
Kontaktowanie:

Postautor: ILovePoland » czw mar 26, 2009 2:30 pm

Ja polecam restaurację Padwa w Izbicy miałem tam wesele i było spoko, pełna swoboda w wyborze menu oraz wystroju, przynajmniej półtora roku temu tak było:)
Co chodzi o zespół to byłem na kilku weselach i Salitry są najlepsi. Dyr. Szkoły Muzycznej w Krasnymstawie przy Kdk, pan Salitra o niego pytajcie. JEST WYPAS:D

Wróć do „JEŚLI JUŻ WESELE TO GDZIE I Z JAKĄ KAPELĄ, Z FOTOGRAFEM CZY KAMERZYSTĄ, KTO ZAŚPIEWA AVE MARIA, A MOŻE I SKRZYPCE ZAGRAJĄ ?”