Gdzie polecacie Wesele

Pomóż mi wybrać odpowiedni lokal na przyjecie weselne, polec dobra kapelę fotografa, kamerzystę co jeszcze mogę zrobić aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy.

Moderator: Ateison

bociek
Kontaktowanie:

Re: Gdzie polecacie Wesele

Postautor: bociek » pt maja 29, 2009 8:43 am

hej może mi pomożecie bo szukamy z moją przyszłą sali przy której są pokoje do wynajęcia. Ja jestem z okolic lublina a ona z okolic gorzkowa i chciałem gdzieś gości umiejscowić w nocy bo planujemy 2 dni zabawy a i jeszcze żeby ta sala miałe pojemność ok 200 osób. dzięki z góry za jakieś propozycje

Ewix
Kontaktowanie:

Postautor: Ewix » pt sie 07, 2009 10:29 am

Mam pytanie...
Czy ma ktoś numer telefonu do "Padwy" w Izbicy.

kuntakinte
Kontaktowanie:

Postautor: kuntakinte » pt kwie 09, 2010 7:15 pm

heh, a ja rezerwowalam pol roku wczesniej a miesiac przed weselem stwierdzilismy ze jest zdecydowanie ZA MALA!!! na szczescie zwolnil sie termin w palacu w rejowcu :) bylo super - polecam!!!

mimi
Kontaktowanie:

Postautor: mimi » czw maja 06, 2010 5:01 pm

Witam. Polecam Dom Weselny Gorzelnia w Piaskach. Bylem w ubiegłym roku, dobrze się bawiłem , bardzo dobrze pojadłem choć jestem wybrednym smakoszem. Super sala, dużo miejsca do zabawy. Naprawdę polecam, kawałek od Krasnegostawu ale to nas nie zniechęca i z moją narzeczoną, zamówiliśmy tam swoje wesele. Szczerze polecam :D Pozdrawiam

monia_wesele
Kontaktowanie:

Postautor: monia_wesele » pt paź 08, 2010 8:54 am

witam,
zastanawiamy sie nad urzadzeniem wesele w Domu Weselnym Nina. Czy byl tam ktos ostatnio na weselu?
W internecie jest bardzo malo informacji na temat tego lokalu. Bardzo prosze o jakiekolwiek informacje na ten temat.
Dziekuje

Anka86
Kontaktowanie:

Postautor: Anka86 » pn paź 18, 2010 1:33 pm

bociek-ja polecam karczme w Maciejowie niedaleko Wysokiego. Są tam noclegi, sala na ok.200osób, super jedzenie. Sami robimy tam wesele w tym roku a byliśmy tam na 2 więc jestem pewna jakości.
Niny w Krasnym bym nie polecała. Byliśmy tam też 2 razy i jedzenie średnie...np.na sylwestra 1 danie to był rosół z surowym jajkiem wbitym do środka:( ale kto co lubi.

pysia24
Kontaktowanie:

Postautor: pysia24 » wt cze 02, 2015 9:48 am

Witam. Pod koniec września miałam wesele w pałacu akropol. Na wylocie z Lublina. Jest piękny. Ma mnóstwo niespodzianek takich jak cesarskie podanie drugiego dania parze młodej i świadkom. Jest piękny ogród i wspaniała obsługa.

Wróć do „JEŚLI JUŻ WESELE TO GDZIE I Z JAKĄ KAPELĄ, Z FOTOGRAFEM CZY KAMERZYSTĄ, KTO ZAŚPIEWA AVE MARIA, A MOŻE I SKRZYPCE ZAGRAJĄ ?”