Fryzjer, kosmetyczka, kto Was uczesze i pomaluje w tym dniu?

Pomóż mi wybrać odpowiedni lokal na przyjecie weselne, polec dobra kapelę fotografa, kamerzystę co jeszcze mogę zrobić aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy.

Moderator: Ateison

Kasia

Fryzjer, kosmetyczka, kto Was uczesze i pomaluje w tym dniu?

Postautor: Kasia » pn gru 08, 2008 6:25 pm

Wpisujcie Wasze opinie o krasnostawich fryzjerach i kometyczkach. Nadchodzi czas kiedy musze sie zapisać a nie wiem gdzie... Pomóżcie:) Zależy mi na ładnym uczesaniu i makijażu.

Awatar użytkownika
Smutna
Kontaktowanie:

Re: Fryzjer, kosmetyczka, kto Was uczesze i pomaluje w tym dniu?

Postautor: Smutna » pn gru 15, 2008 5:02 pm

ja polecam kosmetyczkę z avangardy:)przyjmuje tam koło pks-u w budynku gdzie znajduje sie TEXTIL MARKET,robi super paznokcie i makijaż,jest tam też fryzjerka,ale niestety nie wiem jak czesze bo tylko mi grzywkę ścinała :)
pozdrawiam

kasia

Postautor: kasia » śr gru 17, 2008 12:03 am

dziękuje

rozmarry
Kontaktowanie:

Postautor: rozmarry » pt mar 27, 2009 2:55 pm

Jesli chodzi o fryzjerów to zdecydowanie polecam salon AFRO na Serbinowie. Doświadczona fryzjerka Ania świetnie czesze w bardzo przyzwoitych cenach. Pełen profesjonalizm

bambulka
Kontaktowanie:

Postautor: bambulka » ndz mar 07, 2010 9:03 am

avangarde i jeszcze raz avangarde fryzurki rewelka oryginalność trwałość i do tego przystępna cena.....SUPER:)kosmetyczka nowa z dobra renomą....także godne polecenia bez dwóch zdań:)pozdr

kuntakinte
Kontaktowanie:

Re: Fryzjer, kosmetyczka, kto Was uczesze i pomaluje w tym d

Postautor: kuntakinte » pt kwie 09, 2010 7:13 pm

ja mialam fryzjerke z ul.czystej i bylam zadowolona, a kosmetyczka... heh najlepsza i przez cale wesele do dyspozycji...z Wawy, moja druhna :D

Wróć do „JEŚLI JUŻ WESELE TO GDZIE I Z JAKĄ KAPELĄ, Z FOTOGRAFEM CZY KAMERZYSTĄ, KTO ZAŚPIEWA AVE MARIA, A MOŻE I SKRZYPCE ZAGRAJĄ ?”