MUZEUM KRASNYSTAW

Moderator: Ateison

KUNG FU PANDA
Kontaktowanie:

MUZEUM KRASNYSTAW

Postautor: KUNG FU PANDA » pn mar 08, 2010 12:20 am

Witam,
w ostatnim czasie postanowiłem odwiedzić nasze muzeum, ku mojemu zdziwieniu byłem jedynym zwiedzającym w danym czasie, odniosłem wrażenie, że nie tylko ja byłem zdziwiony, równie zdziwiony był tamtejszy pracownik, który widząc mnie w drzwiach muzeum zapytał "czy Pan chce zwiedzać" oczywiście potwierdziłem, odesłano mnie o kasy, po zakupie biletu 4zł + 4zł pozwolenie na fotografowanie (przyznam chętnie wsparłem tę zdaje się być zapomnianą instytucję), i zaczęła się gonitwa, dostałem "własnego przewodnika" pracownik muzeum okazał się być bardzo miły, choć większa wiedza na temat eksponatów była by bardzo wskazana (po trzeciej odpowiedzi na zadane pytania zrozumiałem, że raczej pełni funkcje "automatycznego włącznika świateł i odźwiernego " - przestałem pytać).
Spędziłem bardzo miłe popołudnie, ubawiłem się dużo lepiej niż np. w naszej skromnej Panoramie, miałem mało czasu aby dokładnie przestudiować wszystkie eksponaty, jednak przez cały czas pobytu odczuwałem dyskomfort mając świadomość, że mój anioł stróż śledzi każdy mój ruch i z utęsknieniem oczekuje końca wizyty.

Zastanawiam się dlaczego w tracie mojej wizyty byłem jedynym zwiedzającym. Ciężko mi to zrozumieć.
Gdzie leży problem, czy najnowszej generacji żelazko jest ciekawsze niż stary drewniany magiel, który możemy oglądać w naszym muzeum - NIE :!: :!: :!: :!: :!: .
Odpowiedź jest prosta: marketing naszych instytucji kulturalnych LEŻY dlaczego nie widzę przy obwodnicy obok gigantycznego bilbordu galerii handlowej, równie wielkiego bilbordu np. naszego muzeum :?: :?: :?: :?: :?: (być może terenu brakuje :?: :?: :?: :?: :oops: :oops: :oops: :oops: ). Kiedy pracownik muzeum ostatni raz był na szkoleniu dotyczącym obsługi klienta :?: (o ile był kiedykolwiek), zapewniam was, że pracownicy galerii handlowej byli nie dawniej ni 6 miesięcy temu. Jak myślicie który z nich lepiej sprzeda swój produkt :?: :?: :?: :?: :?: .........

MIASTO :!: niech się MIASTO zastanowi może czas na zmiany. Może czas ruszyć tyłki (głowa za tyłkiem sama pójdzie) i coś zrobić, zastanawiam się kiedy któryś z radnych czy to miasta czy powiatu odwiedził muzeum, czy przypadkiem nie był to dzień otwarcia po remoncie. Wstęgę przeciąć, twarz pokazać????? nie tędy droga. To wasza rola, aby kultura w mieście kwitła, to WAS wybraliśmy na naszych przedstawicieli, WAM daliśmy władzę do ręki i WAS w odpowiednim czasie rozliczymy.

Dołączam kilka fotografii może kogoś zachęcą do wizyty w muzeum.
Załączniki
SDC15546.JPG
SDC15546.JPG (186.6 KiB) Przejrzano 1799 razy
SDC15549.JPG
SDC15549.JPG (113.49 KiB) Przejrzano 1799 razy
SDC15541.JPG
SDC15541.JPG (99.84 KiB) Przejrzano 1799 razy

Awatar użytkownika
Ateison
Kontaktowanie:

Re: MUZEUM KRASNYSTAW

Postautor: Ateison » czw kwie 01, 2010 1:53 pm

Ah Rarytasy
Kolego sympatyczny.Muzeum jest dość czesto odwiedzane przez ludzi jak i mnie.Proponuje odwiedzać je w czwartki wtedy jest darmowe.Jeśli idzie o wystawione eksponaty to z tego co pamiętam jest ich znacznie mniej niz tam z.... 10 lat temu.Czy są w stanie konserwacji tego niewiem.Jednakże chciałbym ogłosić wszem i wobec,że sam sie wybieram znów i chciałbym tez powiedzieć że muzeum dostanie odemnie kilka eksponatów min zabytkowe stary kafel i inne relikty zamierzchłej epoki. :| .które także zostały wykopane na starym mieście. Tutaj nie idzie o marketing muzeum ale oto by w tym organie administracji publicznej czuć ten powiew epoki.Niewiem czy kolega pamięta ale jak przechodzisz przez brame na ku dziedziniec to po lewej stronie były jeszcze z 15 lat temu mieszkania tzw "koszary" mieszkało w nich okoliczne menelstwo.
Przepraszam za błędy ortograficzne spowodowane moją dysortografią.

seli
Kontaktowanie:

Re: MUZEUM KRASNYSTAW

Postautor: seli » pt lis 12, 2010 5:39 pm

ja odpowiem na pytanie pierwszego forumowicza otóż więcej ludzi w muzeum przychodzi na otwieranie nowych wystaw szkoły również przychodzą z uczniami jednak cały czas brakuje tam pieniedzy bo nasze miasto malo interesuje siuę kulturą i historią jak widać

Wróć do „Gdzie można poszaleć MOTOLOTNIE / PARALOTNIE /PAINTBALL , NARTY, ŁYŻWY oraz inne atrakcje ?”