narty, łyzwy gdzie mozna poszaleć?

Moderator: Ateison

007
Kontaktowanie:

narty, łyzwy gdzie mozna poszaleć?

Postautor: 007 » sob lis 22, 2008 5:57 pm

napiszcie cos o stokach ;) narciarskich w okolicy K-stawu, ja slyszalam o jakims pagorku w okolicy Izbicy :shock: nazwy dokladnej nie pamietam - a Wy gdzie smigacie i co polecacie? jak jest cenowo tj ile wjazd orczykiem itp i czy warto sie tam wybierac tzn jaka dlugosc trasy :geek:
dzieki z gory

a czy jest w K lodowisko?
tylko zdechłe ryby płyną z prądem ;)

lucek

Re: narty, łyzwy gdzie mozna poszaleć?

Postautor: lucek » ndz lis 23, 2008 3:34 pm

Bobliwo... http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=Bobliwo%2C+&Submit=Szukaj&cId=&sId=&x=0&y=0
nic wiecej nie ma... he he ewentualnie na zana w Lubinie na globusie:D

test
Kontaktowanie:

Postautor: test » ndz lis 23, 2008 5:42 pm

A czy lodowisko jakieś sztuczne lodowisko przypadkiem nie jest tworzone w zimie??

007
Kontaktowanie:

Postautor: 007 » ndz lis 23, 2008 6:17 pm

lucek pisze:Bobliwo... http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=Bobliwo%2C+&Submit=Szukaj&cId=&sId=&x=0&y=0
nic wiecej nie ma... he he ewentualnie na zana w Lubinie na globusie:D

dzieki za namiary, napisz jeszcze jak w tym Bobliwie jest, a co do Lublina to Globus ok ale taniej jest na al.Zygmuntowskich - juz otwarte i po 16 tam sobie smigam ;) dodatkowo na Turystycznej jest co rok sezonowe pod golym niebem - wlasnie czegos takiego spodziewalam sie w K ale widze ze to za trudne dla Krasnostawiskiego Osrodka Sportu (czy czegos takiego wlasnie) badz prywatnych inwestorow... :roll:
szkoda, przyjade i znowu bede sie nudzic, bo co innego moge przez zimowy weekend robic w K? chyba odkopie sanki (gdzies w piwnicy sa) i pojde na jakas osiedlowa gorke

jak zobaczycie stara babe wcisnieta w male sanki to bede to zdesperowana ja :oops:

aneta

Postautor: aneta » pt gru 12, 2008 2:44 pm

CZY KTOS NIE CHCE KUPIC ŁYZEW DLA DZIECKA ROZMIAR 35 JEDEN SEZON UZYWANE, BEZ ZADRAPAN W BARDZO DOBRYM STANIE CENA 70ZL, LUB CHETNIE ZAMIENIE NA WIEKSZE TYPU 38ROMIAR PS. PROSZE O KONTAKT 503 784 547 :geek:

ABW
Kontaktowanie:

LODOWISKO

Postautor: ABW » wt lut 03, 2009 6:38 pm

Szanowni Krasnostawianie mamy rewelacyjne warunki na wspaniałe lodowisko. W ubiegłą niedzielę wybrałem się na przechadzkę z dzieciakami do lasu. Na łąkach przy wieprzu (tzw "BŁONIACH") zauważyłem piękne tereny gdzie podchodzi woda tworząc "naturalne lodowiska". Gdyby tak zebrać 30 - 40 cm wierzchniej warstwy ziemi, uformować w kształt kwadratu, My mielibyśmy wspaniałe lodowisko o właściwie nieograniczonej wielkości, miasto zyskałoby wspaniałe rekreacyjne miejsce, a może nawet znalazłoby się przy tym jakieś miejsce pracy, choćby sezonowej -ale zawsze jakiś plus. Ja osobiście wolałbym zapłacić w swoim miasteczku 3-4 zł/h niż bujać się do Zamościa czy Lublina.

007
Kontaktowanie:

Postautor: 007 » ndz lut 15, 2009 10:28 pm

pomysł już jest ;) ;)

beztroski
Kontaktowanie:

Postautor: beztroski » pn mar 23, 2009 5:46 pm

Chyba trochę sie spozniłem z odpowiedzią, ale co tam, bedzie dla potomnych... ;). W naszym kochanym wojewodztwie mamy ok. 10 stoków, z czego najlepszy jest w Chrzanowie koło Janowa... http://www.nartraj.rzetelski.com.pl. Na tą chwile zamkniety, ale przy sprzyjających warunkach moze byc jeszcze otwarty w tym tyg. (chociaz ja z utesknieniem oczekuje na przyjscie wiosny - sezon rowerowy czas zacząć:)).Stok troche krótki, ale o calkiem fajnym nachyleniu, a co najwazniejsze - jest tanio! 20zł za 4h na tygodniu to oferta nie do przebicia ;). a bobliwo, cóz - płasko jak na patelni a ceny z kosmosu... Minusem moze byc odległosc - z kstawu 58km. Pozdrawiam,

Wróć do „Gdzie można poszaleć MOTOLOTNIE / PARALOTNIE /PAINTBALL , NARTY, ŁYŻWY oraz inne atrakcje ?”