Utworzenie mini teatru w Krasnymstawie

Witam tutaj proszę wpisywać propozycje nowych tematów.

Moderator: Ateison

malenstwo010
Kontaktowanie:

Utworzenie mini teatru w Krasnymstawie

Postautor: malenstwo010 » czw sty 20, 2011 10:04 am

Witam. Zastanawiałam się, czy znalazły by się osoby chętne do utworzenia mini teatru w Krasnymstawie. Ja z przyjemnością wzięłabym w tym udział. Jak myślicie znajdą się osoby które by to poparły no i oczywiście wspomogły chodzi mi o np. KDK, lub inne władze w mieście. PS. bądźcie szczerzy do bólu

Awatar użytkownika
Ateison
Kontaktowanie:

Re: Utworzenie mini teatru w Krasnymstawie

Postautor: Ateison » pt sty 21, 2011 8:49 am

WItam.
Twój post rozpala wyobraźnie.Zawsze odkąd pamietam interesowałem sie sztuką i powielaniem tej idei.KDK to chyba jedyno miejsce w miescie którer posiada różnego rodzaju rekwizyty i scene,potrzeba tylko ludzi chetnych co nieboją sie kamery i niemają tremy przed pubikacją sojego oblicza(tego zagranego :? )Chetnych na wyjazdy i stałe sesje w zwanym dalej klubie tetralnym.Myśle,że pomysł jest wart zaryzykowania nawet próby.Z pierwszymi zmierzyć sie koncepcjami.Moim skromnym zdaniem osoby które sie zgłaszają do takich akcji,muszą byc juz na ten tor ukierunkowane i zdecydowanie podchodzące do tematu,jestem na tak i chetnie pomoge,na ile to mozliwe.Napisz jakie masz kocepcje...
Przepraszam za błędy ortograficzne spowodowane moją dysortografią.

malenstwo010
Kontaktowanie:

Postautor: malenstwo010 » pn sty 24, 2011 12:36 pm

Mam pomysł, to krok pierwszy, scenariusz sztuki napisany własnoręcznie na podstawie życia nie mojego ale temat na czasie, z oczywistych przyczyn nie napisze na forum jaki. Krok drugi znaleźć chętnych którzy lubią się bawić i mają pociąg do teatru kina itp. Pragną czegoś więcej niż tułanie się od baru do baru. Zapełnienie wolnego czasu, pasja to chyba najlepsze określenie. Sztuka nie wymaga dużego nakładu. Myślę że własnymi siłami i osób uzdolnionych muzycznie , plastycznie chodzi mi o wystrój sceny da się w tej "dziurze" coś zrobić. Rozgłos medialny tez myślę że da się załatwić.

Awatar użytkownika
Ateison
Kontaktowanie:

Postautor: Ateison » pn sty 24, 2011 7:32 pm

Z tymi chętnymi to może by problem ;) Trzeba zbierać grupe,by pracować w "nowym" KDKu,wszystko jest dla nas tylko chętnych trzeba.Jak możesz to prześlij mi na PW ten scenariusz i jakie masz możliwości w tym zakresie...

malenstwo010
Kontaktowanie:

Postautor: malenstwo010 » pn sty 24, 2011 9:13 pm

Myślę że chętni by się znaleźli, wystarczy reklama na mieście. Co do wysłania ci scenariusza to raczej obawiam się nie znam Ciebie, pracujesz gdzieś masz jakieś chody a poza tym nie wiem co to PW . Bedę w KDK 13 Lutego i zamierzam poruszyć ten temat trzymaj za mnie kciuki

Awatar użytkownika
Ateison
Kontaktowanie:

Postautor: Ateison » wt sty 25, 2011 3:04 pm

To dopiero za 2 tydnie,podaj godzine to moge pójsc z tobą.

malenstwo010
Kontaktowanie:

Postautor: malenstwo010 » wt sty 25, 2011 7:44 pm

w niedzielę 13 lutego o godz. 17.00 w Sali Kawiarnianej Krasnostawskiego Domu Kultury. Wtedy też nastąpi oficjalnie rozstrzygnięcie Konkursu,"Ja cię kocham a Ty pisz" połączone ze spotkaniem autorskim z Gościem Specjalnym Gali – pisarzem Maciejem Malickim. Polecam

Wróć do „PROPOZYCJE NOWYCH TEMATÓW - FORUM KRASNYSTAW”