Wakacje w Okunince

Wszyscy o wszystkim i o niczym

Moderator: Ateison

ABW
Kontaktowanie:

Wakacje w Okunince

Postautor: ABW » śr kwie 30, 2014 6:39 pm

Polecam obiekt noclegowy Babie Lato http://www.babielato.eu jestem po wrażeniem. Polecam

nielot
Kontaktowanie:

Re: Wakacje w Okunince

Postautor: nielot » czw gru 11, 2014 11:05 am

Z tego co się orientuję okuninka jest dosyć droga. Wolę pojechać nad morze.

artystka
Kontaktowanie:

Postautor: artystka » wt maja 19, 2015 2:33 pm

Też słyszałam, że okuninka się bardzo ceni, ale i tak mam do Jeziora Białego ogromny sentyment...pierwszy raz tam byłam jak miałam pół roku, a później spędzałam tam każde wakacje...;)

pysia24
Kontaktowanie:

Postautor: pysia24 » pn cze 01, 2015 5:14 pm

Wakacje nad jeziorem Białym uważam za trafiony wybór. Cicho i przyjemnie. Jeżeli nie wymagacie luksusów to polecam ośrodek Instal. Jest parę miejsc gdzie można posiedzieć troszkę dłużej. Jednak po plaży nie pochodzi się późnym wieczorem tak jak jest to nad morzem. Pomimo oświetlenia na plaży robi się szybko ciemno i nieprzyjemnie. Pomimo niektórych minusów jest to świetne miejsce na niedrogi wypoczynek. Dużo dobrych restauracji. Osobiście polecam restauracje Magdalenka. Zawsze chodzę tam na śniadania. Jeżdżę tam od dziecka i jestem bardzo zadowolona. ;)

artystka
Kontaktowanie:

Postautor: artystka » czw wrz 10, 2015 12:35 pm

W tym roku też udało nam się być nad jeziorkiem w hotelu Rusałka. FAjnie było, choć mam kilka zastrzeżeń do hotelu - ale ogólnie 4+

nielot
Kontaktowanie:

Postautor: nielot » pt wrz 11, 2015 9:45 am

I nawet był na plaży prawdziwy wąż :), chyba pyton jeśli dobrze pamiętam. :)

ardilla

Postautor: ardilla » pn cze 06, 2016 1:12 am

Ja jednak wolę pojechać nad morze - klimat nadmorski zdecydowanie stawia mnie na nogi. W tym roku Łeba w lipcu, a Łeba noclegi na szczęście nie mają wygórowanych cen, więc można znaleźć coś w miarę taniego.

Wróć do „BARDZO LUŹNE TEMATY”