Już za dwa tygodnie bawimy się w Wiktorii

Wasze STUDNIÓWKI plany, wspomnienia, mile widizane foto itd...

Moderator: Ateison

MATURZYSTKA

Już za dwa tygodnie bawimy się w Wiktorii

Postautor: MATURZYSTKA » pt sty 23, 2009 5:52 pm

Witam
Ja i moje koleżanki i koledzy z ZETY bawimy sie w tym roku na studniówce w WIKTORII. Jeżeli się nie mylę to chyba pierwszy raz w historii szkół krasnostawskich studniówka odbędzie się poza murami szkolnymi. Chyba 21 wiek do pozostałych szkół dotrze w 22 wieku. Mam nadzieję, że damy czadu. W ubiegłym roku byłam jako osoba towarzysząca w rolnym wg mnie była lipa. Wydaje mi się, że my maturzyści wszyscy jesteśmy już dorośli (dojrzali) na tyle aby wymagać za opłaconą zabawę studniówkową odpowiedniego standardu, którego w mojej ocenie żadna szkoła dać nie może z oczywistej przyczyny – szkoła to szkoła, a nie gastronomia - rozrywkowa. To jest tak, jakby słoń próbował małpę udawać. Cóż pozostaje mi pozdrowić studniówkowiczów z pozostałych szkół, życzę WSZYSTKIM wspaniałej zabawy sudniówkowej, pozdrawiam soreczki i sorów z ZETY i dozoba :P

dominik

Re: Już za dwa tygodnie bawimy się w Wiktorii

Postautor: dominik » pn sty 26, 2009 5:02 pm

Ech.... cudnie było, co był za bal, teraz ciężka orka i ciąg dalszy zabawy od października :)

MATURZYSTKA

Postautor: MATURZYSTKA » ndz lut 08, 2009 10:09 pm

BYŁO BOSKO Jest niedziela 22.00 dopiero sie wybudziłam. Pozdro.

Monio
Kontaktowanie:

Postautor: Monio » pn lut 09, 2009 10:41 pm

może i to XXI wiek, ale studniówka w szkole ma swój klimat... i nie chodzi o samą imprezę, ale o cały ten tydzień przed... to są wspomnienia... a postęp niech będzie w innych kwestiach...bo na zwykłą imprezę to można sobie pójść zawsze a studniówkę ma sie raz w życiu;]

Wróć do „STUDNIÓWKA 2009”