PLUSY DLA MIASTA ZA SZKOŁY

Moderator: Ateison

ABW
Kontaktowanie:

PLUSY DLA MIASTA ZA SZKOŁY

Postautor: ABW » ndz gru 27, 2009 11:14 am

Myślę, z perspektywy czasu możemy pochwalić miasto za szkoły tj. za remonty jakie zostały przeprowadzone w szkołach podległych pod urząd miejski. Wg. mnie nieważne z jakich środków remonty szkół te zostały sfinansowane ważne jest, że dzieciaki nasze mogą korzystać w tych dobrodziejstw. Czekamy na remonty szkół średnich może po zmianie "powiatowców" w przyszłym roku coś się ruszy.

szczekarzew
Kontaktowanie:

Re: PLUSY DLA MIASTA ZA SZKOŁY

Postautor: szczekarzew » ndz gru 27, 2009 11:17 am

Skoro plus za szkoły to minus za dworzec PKS tak dla równowagi :lol: . Zaniechanie, którego nawet pięć zmian władzy nie jest w stanie odkręcić.

Awatar użytkownika
Ateison
Kontaktowanie:

Postautor: Ateison » ndz sty 10, 2010 1:53 pm

Nie chce mówić na głos co z tym PKSem,ale słyszałem to i owo na temat blokowania umowy przez władze naczele włodaży naszego miasta.Tak tak,takie wiesci krążą po miescie :|
Przepraszam za błędy ortograficzne spowodowane moją dysortografią.

ABW
Kontaktowanie:

Postautor: ABW » ndz sty 10, 2010 6:20 pm

Chętnie poczytamy co z tymi umowami ;)

KUNG FU PANDA
Kontaktowanie:

Postautor: KUNG FU PANDA » pn sie 23, 2010 6:30 pm

kolejna szkoła się remontuje w końcu krasnostawska zetka doczekała się remontu, czyżby Wótowicz się przebudził ze snu niedźwiedziego i u schyłku swojej kariery zawodowej aktywistą stał się, czy może starostwo przed wyborami cenne punkty zbierać zaczęło???

Wróć do „KRASNYSTAW WYBORY SAMORZĄDOWE 2010 - CZYLI PATRZYMY WŁADZY NA RĘCE”