FORUMOWE PRAWYBORY

Moderator: Ateison

Gollum
Kontaktowanie:

Re: FORUMOWE PRAWYBORY

Postautor: Gollum » pt kwie 09, 2010 7:00 pm

Ojciec dyrektor wyjaśni im, ze brak wnuków to dar niebios, bo dzięki temu emeryturę zamiast wnukom, będą mogły oddać na paliwo do jego maybacha

szczekarzew
Kontaktowanie:

Postautor: szczekarzew » pt kwie 09, 2010 9:13 pm

Czarna władza ma ogromne wpływy na kształtowanie poglądów społecznych, ich mundury są nie bez powodu czarne są to porostu żołnierze wysłani w tłum w dokładnie określonym celu ( podobno ich szeregi podobnie jak w MON nawiedziło zjawisko "fali" i tak jak w MON'ie cała wierchowka o tym wie i nic z tym nie robi gdyż pomaga to wychować młodzież ), jednak mam wrażenie, że w Krasnymstawie władza stroni od czarnych albo czarni od władzy ja to jest dokładnie nie wiem, jednak wg mnie + Skowron zbyt mądry by babrac się w błocie, +Tracha na odwrót +Kapica zbyt poważny.

obserwator
Kontaktowanie:

Postautor: obserwator » pn kwie 12, 2010 9:57 pm

Pokoleniowo bliżej mi do Jakubca ale wygląda na to, że jest on już tak wypalony że nie ma żadnego pomysłu na Krasnystaw. W pewnym sensie go rozumiem praca urzędnicza jest czasem niewdzięczna. Chyba jeśli nie byłoby tych funduszy unijnych to za wiele by nie zdziałał. Zgadzam się z przedmówcami, że ktoś taki jak Wilkołazki może wnieść nowy powiew do naszego miasteczka. Jest energiczny nawet odważny i nie jest skażony urzędniczością. Na ile go znam i obserwuję to widać, że ma otwartą głowę jednocześnie chodząc mocno po ziemi. Co do tych dróg to nie wiem na ile angażuje się on w kulturę ale wiem, że o parkingi i o lepszą komunikację też się często upomina. Ale jednocześnie mam obawy, na ile znam realia, że obecni decydenci nie pozwolą na jego start. A szanse. Hmm myślę, że ma duże. A i zapomniałem to jeden z nielicznych radnych, których kojarzy moja latorośl a to już jest coś.

ILovePoland
Kontaktowanie:

Postautor: ILovePoland » wt kwie 13, 2010 3:19 pm

@obserwator
No proszę wygląda na to, że nawet się w czymś zgadzamy:)
Adminie podziękowanie za uczczenie czasu żałoby.

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: admin » czw kwie 29, 2010 4:57 pm

Witam miesiąc się kończy zgodnie z obietnica wystawiamy kandydatów, wyłapałem:

SZPAK
KMICIC
JAKUBIEC
Wilkołazki
Turzyniecki
Korczyński
Babiarz
Chruściel
Rybak
Proskura
Zdunek
Chorągiewicz
Grabek
Lis
Cichosz
Grabek
Lis

Jeżeli ktoś życzy sobie dodatkowe nazwiska proszę podawać do 01.05.2010.

Pozdrawiam Admin

obserwator
Kontaktowanie:

Postautor: obserwator » czw maja 20, 2010 10:20 pm

Ha. Wielka eliminacja rozpoczęta. Dziś dowiedziałem się, że jednego z potencjalnych kandydatów (Wilkołazkiego) dopadła karcąca ręka naszej lokalnej władzy i za zbyt "obywatelską aktywność" próbują usunąć go z pracy. Wiem, wiem, że to smutne i pokazuje słabość naszych możnych ale mogłem się o duże pieniądze zakładać, że cos takiego nastąpi;) ... Wypada mi tylko powiedzieć: A nie mówiłem. Kwestią było tylko to kiedy skończy się ich cierpliwość i tolerancja na czystą społeczną działalność i brak urzędniczej lojalności i spolegliwości wobec "nieomylnej władzy" czego by obecny pierwszy burmistrz oczekiwał od wszystkich. Cóż jeszcze dodać? Trzymaj się chłopie jak tu czasem czytasz i nie pękaj. Mam nadzieję, że wystartujesz i będe miał na kogo głosować. Wiem jedno ten panujący od dawna zabetonowany miejski układ rodzinno-towarzyski choć mi on zbytnio nie przeszkadza;) należy rozbić. i to już nie dla mnie więc tym bardziej mogę o tym mówić. Rozmowa z Jkubcem po jego przegranych wyborach - bezcenna:)

ILovePoland
Kontaktowanie:

Postautor: ILovePoland » sob cze 05, 2010 1:06 pm

JA mam pytanie. A po co nam 2 wójtów, 2 starostów i 2 burmistrzów skoro mamy 1 księdza proboszcza, który wszystkimi dyryguje. Nie będę się zagłębiał w temat, przynajmniej jeszcze nie teraz, ale powiem ty6lko tyle zarówno burmistrz jak i starosta walą w pory przed księdzem TO JEST CHORE! Ciekaw jestem kogo bardziej się wystraszą księdza czy wojewody, który już niedługo do nich zawita zapieniony powodzią i faktem, że nie dbają o swoje obowiązki. I to wszystko w roku wyborczym. Hmm miodek na serce:) A co do Marcina to wiem, że da radę, ze swojej strony pomogę ile tylko będę mógł, chociaż nie w tak dużym stopniu jak bym chciał, ale niestety pech chciał, że będę za granicą przez pewien czas... Nic to ważne, żeby przebiła się pewna idea, kropla drąży skałę. Beton też.

Awatar użytkownika
jelpi
Kontaktowanie:

Postautor: jelpi » pt paź 22, 2010 8:33 am

Dzisiaj kończy się rejestracja kandydatów na radnych Rady Powiatu w Krasnymstawie. Zarejestrowało się 6 komitetów wystawiających 60 kandydatów, z których tylko 5 zdobędzie mandat. Przedstawiam poniżej całą listę. Może rozpoczniemy forumowy ranking popularności? Który z kandydatów wymienionych poniżej ma największe szanse na to, aby zasiadać w Radzie Powiatu? Który z nich na to zasługuje?
KW Platforma Obywatelska
1. Kalinecki Bogusław
2. Jelonek Piotr
3. Hus Urszula
4. Nowosadzki Marek
5. Miś Marcin
6. Karchuć Helena
7. Sawa Marian
8. Dąbrowski Radosław
9. Olchowski Szczepan
10. Osiewicz Stanisław
KWW Forum Inicjatyw Lokalnych "Razem"