KRASNYSTAW WYBORY SAMORZĄDOWE 2010 - Rada Powiatu

Moderator: Ateison

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Posty: 78
Rejestracja: pt paź 31, 2008 8:59 am
Kontaktowanie:

KRASNYSTAW WYBORY SAMORZĄDOWE 2010 - Rada Powiatu

Postautor: admin » pn lis 22, 2010 3:26 pm

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ [Okręg nr 1] - Zarejestrowana
1 Chwaszcz Agnieszka 37 Małochwiej Mały 215 3.24%
2 Bodak Marek Józef 34 Borowica 188 2.83%
3 Dziadura Krystyna 50 Siedliska Pierwsze 141 2.12%
4 Szafraniec Hieronim Julian 58 Siennica Nadolna 78 1.17%
5 Kłys Czesław 61 Widniówka 67 1.01%
6 Domańska Wanda Grażyna 55 Zażółkiew 30 0.45%
7 Żołyniak Paweł 39 Olszanka 39 0.59%
8 Znój Arkadiusz 37 Majdan Krzywski 42 0.63%
9 Broniarek Dariusz Jacek 43 Krupe 24 0.36%
10 Kosierb Grzegorz Piotr 32 Fajsławice 105 1.58%
Podsumowanie 929 13.98%

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ [Okręg nr 2] - Zarejestrowana
1 Piwko Marek Zdzisław 36 Krasnystaw 510 7.65%
2 Kleszowski Jan 60 Krasnystaw 67 1.01%
3 Steć Stanisław 59 Krasnystaw 46 0.69%
4 Matyjaszek Ryszard 73 Krasnystaw 44 0.66%
5 Wawrzyszuk Mariola Irena 23 Krasnystaw 27 0.41%
6 Kaźmierczak Zenon Edward 61 Krasnystaw 68 1.02%
7 Wrona-Starzyńska Joanna Maria 54 Krasnystaw 155 2.33%
8 Dunia Eugeniusz Mieczysław 68 Krasnystaw 21 0.32%
9 Drzazga Radosław 28 Krasnystaw 69 1.04%
10 Gałan Krzysztof 34 Krasnystaw 326 4.89%
Podsumowanie 1 333 20.00%

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ [Okręg nr 3] - Zarejestrowana
1 Grzesiuk Monika Agnieszka 36 Kraśniczyn 508 7.10%
2 Piłat Hanna 60 Romanów 153 2.14%
3 Pasik Ryszard Stanisław 51 Wierzchowiny 45 0.63%
4 Lewczuk Stanisława 52 Kolonia Orłów Murowany 62 0.87%
5 Charmas Józef 57 Majdan Surhowski 33 0.46%
6 Demczuk Beata Iwona 41 Izbica 36 0.50%
7 Toczek Zbysław 57 Tarzymiechy Pierwsze 28 0.39%
8 Smulczyński Marian Jan 79 Siennica Różana 30 0.42%
9 Czuba Maria 55 Kolonia Surhów 32 0.45%
10 Stryjek Roman 60 Izbica 88 1.23%
Podsumowanie 1 015 14.18%

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ [Okręg nr 4] - Zarejestrowana
1 Cholewa Stanisław 58 Żółkiewka 387 6.46%
2 Zdunek Arkadiusz Kamil 25 Majdan Borowski I 99 1.65%
3 Żurek Edward 55 Orchowiec 112 1.87%
4 Nawrocki Zdzisław 73 Olchowiec Kolonia 43 0.72%
5 Warda Maria 52 Chłaniów 60 1.00%
6 Puława Sławomir 34 Wielkopole 91 1.52%
7 Rondoś Jacek Zygmunt 43 Żółkiewka 94 1.57%
8 Małek Józef 63 Poperczyn 35 0.58%
Podsumowanie 921 15.36%

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okręg nr 1] - Zarejestrowana
1 Pędzisz Janusz Tomasz 49 Fajsławice 940 14.15%
2 Antyga Anna Elżbieta 44 Krasnystaw 68 1.02%
3 Chruściel Tadeusz Jan 57 Siedliska Pierwsze 134 2.02%
4 Ciołek Wiesław Jan 46 Łopiennik Podleśny 130 1.96%
5 Karczewski Zygmunt Adam 58 Stężyca Kolonia 112 1.69%
6 Knap Henryk 49 Latyczów 216 3.25%
7 Marczyński Henryk Michał 57 Siennica Nadolna 32 0.48%
8 Olech Wiesława Teresa 50 Dziecinin 213 3.21%
9 Malec Krystyna 43 Krzywe 73 1.10%
10 Waręcki Leszek 44 Małochwiej Duży 89 1.34%
Podsumowanie 2 007 30.21%

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okręg nr 2] - Zarejestrowana
1 Proskura Leszek Waldemar 53 Krasnystaw 78 1.17%
2 Zając Janusz 38 Zagroda 135 2.03%
3 Kafarski Ludwik 72 Krasnystaw 88 1.32%
4 Berezowski Lech Józef 54 Krasnystaw 76 1.14%
5 Choryngiewicz Henryk Stanisław 69 Krasnystaw 35 0.53%
6 Mazurek Arkadiusz Wojciech 33 Krasnystaw 47 0.71%
7 Grabek Władysław 66 Krasnystaw 54 0.81%
8 Jurkowski Mirosław Tomasz 42 Krasnystaw 42 0.63%
9 Korkosz Andrzej Jerzy 50 Krasnystaw 193 2.90%
10 Łukaszczyk Andrzej Marian 64 Krasnystaw 55 0.83%
Podsumowanie 803 12.05%

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okręg nr 3] - Zarejestrowana
1 Szpak Janusz Krzysztof 61 Siennica Różana 983 13.73%
2 Mróz Anna Joanna 46 Kraśniczyn 402 5.62%
3 Kraczkowski Artur Ireneusz 41 Kozieniec 158 2.21%
4 Makuch Elżbieta Leokadia 52 Wirkowice Drugie 407 5.69%
5 Dusznik Małgorzata 44 Wólka Orłowska 117 1.63%
6 Ostrowski Zbigniew 55 Brzeziny 54 0.75%
7 Pastuszak Mariusz Tomasz 36 Czajki 70 0.98%
8 Święcka Barbara Krystyna 52 Izbica 96 1.34%
9 Wójtowicz Ryszard Andrzej 58 Mchy 68 0.95%
10 Żmijak Renata Weronika 42 Orłów Murowany Kolonia 242 3.38%
Podsumowanie 2 597 36.28%

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okręg nr 4] - Zarejestrowana
1 Kasprzak Marek 54 Gorzków Wieś 486 8.11%
2 Jaremek Beata 41 Antoniówka 306 5.10%
3 Jonasz Henryk Józef 58 Chłaniów 85 1.42%
4 Kania Marian 58 Zaburze 74 1.23%
5 Kowalik Ewa 47 Joanin 58 0.97%
6 Poliszuk Mirosław 43 Rudnik 201 3.35%
7 Repeć Stanisław Janusz 49 Rożki Kolonia 320 5.34%
8 Rogalski Stanisław 49 Żółkiewka 104 1.73%
Podsumowanie 1 634 27.26%

Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP [Okręg nr 1] - Zarejestrowana
1 Czerniej Henryk Jerzy 61 Wincentów 286 4.30%
2 Woźniak Stanisław Antoni 71 Niemienice 136 2.05%
3 Gajowiak-Powroźnik Edyta 36 Siennica Nadolna 118 1.78%
4 Stępniak Michał Krzysztof 32 Ignasin 54 0.81%
5 Rybczyńska Dorota 41 Bzite 163 2.45%
6 Barczuk Tomasz Andrzej 31 Małochwiej Mały 211 3.18%
7 Szadura Karolina Anna 18 Krasnystaw 173 2.60%
8 Kasprzak Janusz 39 Łopiennik Górny 69 1.04%
9 Chachaj Artur 37 Wincentów 80 1.20%
10 Łusiak Jarosław Bartłomiej 33 Łopiennik Górny 75 1.13%
Podsumowanie 1 365 20.54%

Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP [Okręg nr 2] - Zarejestrowana
1 Kalinecki Bogusław 58 Krasnystaw 158 2.37%
2 Jelonek Piotr Waldemar 52 Krasnystaw , złożył następujące oświadczenie: pracowałem w organach bezpieczeństwa państwa w rozumieniu ustawy z dnia ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów (Dz. U z 2007 r. Nr 63, poz. 425, z późn. zm.) 394 5.91%
3 Hus Urszula 68 Krasnystaw 173 2.60%
4 Nowosadzki Marek Stanisław 46 Krasnystaw 592 8.88%
5 Miś Marcin Gabriel 36 Krasnystaw 275 4.13%
6 Karchuć Helena Wanda 66 Krasnystaw 159 2.39%
7 Sawa Marian 52 Krasnystaw 139 2.09%
8 Dąbrowski Radosław 35 Krasnystaw 110 1.65%
9 Olchowski Szczepan Andrzej 53 Krasnystaw 163 2.45%
10 Osiewicz Stanisław Maciej 54 Krasnystaw 87 1.31%
Podsumowanie 2 250 33.76%

Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP [Okręg nr 3] - Zarejestrowana

1 Kmieć Elżbieta 55 Izbica 748 10.45%
2 Morka Marcin Jacek 31 Zagroda 73 1.02%
3 Kierepa Roman 56 Izbica 143 2.00%
4 Paradowski Czesław 46 Tarzymiechy Pierwsze 244 3.41%
5 Tołyż Janusz Wiesław 46 Bończa Kolonia 39 0.54%
6 Milewska-Piech Dorota 38 Izbica 28 0.39%
7 Paluch Wiesław Antoni 56 Siennica Nadolna 76 1.06%
8 Jurkiewicz Lidia 43 Krasnystaw 31 0.43%
9 Proskura Adam Jan 57 Siennica Różana 58 0.81%
10 Tomaszewski Grzegorz Marcin 30 Wincentów 118 1.65%

Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP [Okręg nr 4] - Zarejestrowana
1 Grabek Andrzej Anatol 43 Średnia Wieś 396 6.61%
2 Jaszak Robert Jan 36 Majdan Wierzchowiński 44 0.73%
3 Sudak Leszek Robert 36 Gorzków 84 1.40%
4 Kamieniecka Urszula 41 Płonka 94 1.57%
5 Jawor Marek Andrzej 56 Chorupnik , złożył następujące oświadczenie: pełniłem służbę w organach bezpieczeństwa państwa w rozumieniu ustawy z dnia ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów (Dz. U z 2007 r. Nr 63, poz. 425, z późn. zm.) 75 1.25%
6 Żurek Kazimierz Piotr 54 Góry 62 1.03%
7 Łoński Andrzej 39 Maszów 166 2.77%
8 Zając Marcin Wojciech 30 Wierzchowina 115 1.92%
Podsumowanie 1 036 17.28%

Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 1] - Zarejestrowana
1 Sawa Jan Adam 52 Łopiennik Dolny 446 6.71%
2 Lipa Grzegorz Czesław 42 Siedliska Pierwsze 168 2.53%
3 Miszczak Jerzy 55 Siennica Nadolna 98 1.48%
4 Wroński Józef 59 Ignasin 221 3.33%
5 Szufnara Joanna Urszula 42 Niemienice 149 2.24%
6 Pachuta Lech Tomasz 39 Stężyca 109 1.64%
7 Rybczyński Krzysztof 48 Bzite 68 1.02%
8 Szadura Jerzy Krzysztof 47 Krzywe 167 2.51%
9 Szymaniak Daniel Piotr 53 Latyczów 29 0.44%
10 Zaborowski Andrzej Marian 57 Fajsławice 46 0.69%
Podsumowanie 1 501 22.59%

Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 2] - Zarejestrowana
1 Kmicic Andrzej 52 Krasnystaw 714 10.71%
2 Leńczuk Andrzej 53 Krasnystaw 240 3.60%
3 Bijata Zbigniew Robert 53 Krasnystaw 110 1.65%
4 Deptuś Andrzej Jan 61 Krasnystaw 27 0.41%
5 Kurzak Lucyna 61 Krasnystaw 51 0.77%
6 Patejuk Mirosław 44 Krasnystaw 86 1.29%
7 Popis Anna 40 Krasnystaw 67 1.01%
8 Szumigaj Maria 52 Krasnystaw 174 2.61%
9 Szymański Andrzej Jacek 49 Krasnystaw 20 0.30%
10 Żuk Jerzy Jan 61 Krasnystaw 93 1.40%
Podsumowanie 1 582 23.74%

Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 3] - Zarejestrowana
1 Hałas Teresa 57 Kryniczki 421 5.88%
2 Bojarski Adam Józef 38 Krasnystaw 82 1.15%
3 Nieścior Marek Janusz 45 Kraśniczyn 153 2.14%
4 Bojarski Sylwester 52 Izbica 140 1.96%
5 Bojko Krzysztof 40 Tarnogóra Kolonia 72 1.01%
6 Brzyszko Monika 36 Rudka 108 1.51%
7 Roman Anna Krystyna 49 Surhów 62 0.87%
8 Sobstyl Edward 67 Zastawie 35 0.49%
9 Soczyński Waldemar Edward 53 Kozieniec 44 0.61%
Podsumowanie 1 117 15.60%

Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 4] - Zarejestrowana
1 Tymicki Jan 58 Żółkiewka 170 2.84%
2 Żurek Zbigniew 52 Bobrowe 117 1.95%
3 Mróz Jan 59 Żółkiew Kolonia 243 4.05%
4 Mróz Grzegorz 26 Wierzbica 57 0.95%
5 Przybyła Bogdan 58 Płonka 239 3.99%
6 Bartoszek Waldemar Jan 59 Orchowiec 36 0.60%
7 Krzysztoń Stanisław 42 Wierzchowina 40 0.67%
8 Żurek Marek Włodzimierz 55 Gorzków Wieś 79 1.32%
Podsumowanie 981 16.36%

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM INICJATYW LOKALNYCH "RAZEM" [Okręg nr 1] - Zarejestrowana
1 Zieliński Krzysztof Jacek 37 Krasnystaw 173 2.60%
2 Fornalski Roman 60 Łopiennik Dolny Kolonia 89 1.34%
3 Gieracz Mirosław 34 Fajsławice 18 0.27%
4 Woźniak Antoni Józef 54 Zakręcie 73 1.10%
5 Duda Magdalena 32 Krupe 31 0.47%
6 Miciuła Daniel Łukasz 20 Krasnystaw 53 0.80%
7 Grochecka Barbara Ewelina 32 Siedliska Drugie 22 0.33%
8 Kostrzanowski Piotr Sławomir 37 Kolonia Zastawie 103 1.55%
9 Stryła Agnieszka 42 Bzite 32 0.48%
10 Urbański Jerzy Marian 54 Białka 25 0.38%
Podsumowanie 619 9.32%

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM INICJATYW LOKALNYCH "RAZEM" [Okręg nr 2] - Zarejestrowana
1 Stasiuk Igor Andrzej 39 Krasnystaw 118 1.77%
2 Frącek Marek Jan 47 Krasnystaw 127 1.91%
3 Grudzień Andrzej Wincenty 59 Krasnystaw 54 0.81%
4 Jurzysta Andrzej Zbigniew 48 Krasnystaw 21 0.32%
5 Poniewozik Ireneusz Jacek 44 Krasnystaw 52 0.78%
6 Radziej Ewa 24 Krasnystaw 29 0.44%
7 Szarugiewicz Małgorzata 19 Krasnystaw 15 0.23%
8 Solan Bernard 33 Krasnystaw 40 0.60%
9 Suchorab Piotr Tomasz 44 Krasnystaw 100 1.50%
10 Wolszczyk Maja 30 Krasnystaw 33 0.50%
Podsumowanie 589 8.84%

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM INICJATYW LOKALNYCH "RAZEM" [Okręg nr 3] - Zarejestrowana
1 Gołębiowski Mariusz Janusz 48 Krasnystaw 65 0.91%
2 Berbeć Mirosław Stanisław 41 Stójło 39 0.54%
3 Janeczek Magdalena Iwona 22 Topola 39 0.54%
4 Jopa Henryk 62 Stryjów 39 0.54%
5 Kaczor Mirosław Ignacy 62 Kozieniec 71 0.99%
6 Kolanowski Aleksander Gabriel 54 Kraśniczyn 79 1.10%
7 Mazurek Zbigniew Witold 52 Wola Siennicka 22 0.31%
8 Przykaza Józef 54 Orłów Drewniany 76 1.06%
9 Studnicka Jadwiga 55 Izbica 25 0.35%
10 Szydłowski Edward 58 Kraśniczyn 59 0.82%
Podsumowanie 514 7.18%

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM INICJATYW LOKALNYCH "RAZEM" [Okręg nr 4] - Zarejestrowana
1 Cichosz Janusz 62 Wielkopole 215 3.59%
2 Lis Jacek 35 Tokarówka 419 6.99%
3 Chojda Stanisław 56 Mościska Kolonia 81 1.35%
4 Mantaj Piotr Zenon 41 Czysta Dębina 49 0.82%
5 Podsiadły Marcin 31 Władysławin 105 1.75%
6 Radziszewski Andrzej 45 Żółkiewka 106 1.77%
7 Różyło Henryk Antoni 43 Majdan Wierzchowiński 55 0.92%
8 Zych Bogusław 42 Żółkiewka 73 1.22%
Podsumowanie 1 103 18.40%

Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY NASZ DOM POLSKA - SAMOOBRONA ANDRZEJA LEPPERA [Okręg nr 1] - Zarejestrowana
1 Barańska Monika 34 Łopiennik Dolny 62 0.93%
2 Olejarz Mariusz 34 Ignasin 43 0.65%
3 Kowalska Henryka 43 Siennica Nadolna 11 0.17%
4 Kasprzak Marcin 29 Łopiennik Dolny Kolonia 17 0.26%
5 Kura Radosław Antoni 28 Latyczów 15 0.23%
6 Kozak Rafał 24 Siennica Nadolna 8 0.12%
7 Jakubiec Marcin Sylwester 29 Krupe 10 0.15%
8 Gmiter Piotr 44 Kolonia Stężyca 19 0.29%
9 Suszek Stanisław 48 Nowiny 29 0.44%
10 Badyńska Mariola 31 Zażółkiew 9 0.14%
Podsumowanie 223 3.36%

Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY NASZ DOM POLSKA - SAMOOBRONA ANDRZEJA LEPPERA [Okręg nr 2] - Zarejestrowana
1 Kamiński Jan Władysław 53 Krasnystaw 17 0.26%
2 Ilczuk Marek Jan 49 Krasnystaw 14 0.21%
3 Warchulski Zbigniew 41 Krasnystaw 10 0.15%
4 Wójcik Jolanta Maria 54 Krasnystaw 5 0.08%
5 Mazurkiewicz Mieczysław 54 Krasnystaw 22 0.33%
6 Jackowniak Tadeusz 54 Krasnystaw 2 0.03%
7 Szozda Dariusz Robert 38 Krasnystaw 8 0.12%
8 Janowska Jolanta 44 Krasnystaw 8 0.12%
9 Dąbski Marian 57 Krasnystaw 3 0.05%
10 Smorga Zbigniew Stanisław 48 Krasnystaw 18

Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY NASZ DOM POLSKA - SAMOOBRONA ANDRZEJA LEPPERA [Okręg nr 3] - Zarejestrowana
1 Nizioł Andrzej 49 Wólka Orłowska 121 1.69%
2 Bąk Franciszek 56 Zastawie 40 0.56%
3 Dąbski Ryszard Marian 52 Siennica Różana 11 0.15%
4 Skubisz Maria Stanisława 61 Kolonia Surhów 15 0.21%
5 Mazurek Marek Jerzy 49 Tarzymiechy Trzecie 69 0.96%
6 Telejko Mieczysław 61 Tarnogóra 16 0.22%
7 Borowska Jolanta 43 Kraśniczyn 20 0.28%
8 Dyk Marian Wiesław 65 Izbica 10 0.14%
9 Sędłak Piotr 37 Łukaszówka 12 0.17%
10 Szewczyk Piotr Edward 50 Wirkowice Pierwsze 44 0.61%
Podsumowanie 358 5.00%

Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY NASZ DOM POLSKA - SAMOOBRONA ANDRZEJA LEPPERA [Okręg nr 4] - Zarejestrowana
1 Małysz Henryk Stanisław 54 Majdan Wierzchowiński 55 0.92%
2 Bociąg Adam 32 Piaski Szlacheckie 35 0.58%
3 Barwiński Wiesław Jan 52 Chłaniówek 58 0.97%
4 Chadaj Robert Zbigniew 35 Wielobycz 31 0.52%
5 Błaszczak Jan 56 Bzowiec 63 1.05%
6 Kamieniecka Marzena Jadwiga 39 Płonka 26 0.43%
7 Jaworska Irena 56 Gorzków Wieś 41 0.68%
8 Panek Marian 55 Markiewiczów 11 0.18%
Podsumowanie 320 5.34%

Damiano

Re: KRASNYSTAW WYBORY SAMORZĄDOWE 2010 - Rada Powiatu

Postautor: Damiano » pn lis 22, 2010 9:27 pm

Witam,

to są wyniki czy co to jest ?

Ci wszyscy przeszli czy co...?


Wróć do „KRASNYSTAW WYBORY SAMORZĄDOWE 2010 - CZYLI PATRZYMY WŁADZY NA RĘCE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość