Opłaty bankowe.

Miejsce w którym możesz wyrazić opinie o firmach prosperujących na lokalnym rynku Krasnegostawu. Profesjonalizm powinien być doceniony.

Moderator: Ateison

ILovePoland
Kontaktowanie:

Re: Opłaty bankowe.

Postautor: ILovePoland » śr lip 22, 2009 8:25 am

Nie chcę robić reklamy, ale assistance masz też w innych bankach za np. 6 zł miesięcznie i w tym już masz debetówkę bez opłat , internetowe konto bez opłat... wiesz ważne jest to, żebyś był zadowolony i przekonany o tym, że twój wybór jest słuszny, jeśli tak jest to dobrze. Nie ma czegoś takiego jak mniejsze ale pewniejsze, bo tak samo jest pewne w małym banku jak i w dużym, jest Bankowy fundusz Gwarancyjny, który jest jedynym gwarantem depozytów bankowych. A oprocentowanie masz zmienne albo stałe jeśli zakładasz lokatę na stały procent to nie ma prawa się zmienić i tyle.

piotr
Kontaktowanie:

Postautor: piotr » pt wrz 25, 2009 11:24 pm

Zapraszam do Placówki Partnerskiej Banku Pekao S.A. na Matysiaka, tu gdzie jest kantor. Tutaj tanio (od 1,5 zł) i szybko zrobisz wszystkie opłaty a pieniądze błyskaicznie pojawią się na koncie, bez zbędnego czekania po kilka dni. Dla zainteresowanych kredytami i pożyczkami, mogę powiedzieć, że warto sprawdzić ofertę, to nic nie kosztuje. Podaję adres do firmowej strony: http://www.phufinanse.pl

Ohej
Kontaktowanie:

Postautor: Ohej » pt lis 30, 2012 5:04 pm

A ja zawsze opłaty "robię" w Getin Bank. Płacę tylko 1.5, a jak uwinę się przed południem, to przelew jest jeszcze tego samego dnia. No i mam tam też kredyt na dość korzystnym procencie

veronika
Kontaktowanie:

Postautor: veronika » czw sie 29, 2013 9:51 am

Warto w ogóle skorzystać z narzędzia, który umożliwi np. zaoszczędzenie na kosztach związanych z prowadzeniem konta bankowego. Ja znalazłem tańsze konto w innym banku poprzez porównywarkę kont bankowych. Warto skorzystać z takiego doradztwa, bo być może dużo osób po prostu przepłaca w danym banku, a nowe oferty mogą być atrakcyjniejsze.

janjamr4bF
Kontaktowanie:

Postautor: janjamr4bF » pn lut 03, 2014 9:31 pm

Rachunki i przelewy najlepiej robić samemu przez internet, wtedy się nic nie płaci.

Hietlecrern92
Kontaktowanie:

Postautor: Hietlecrern92 » śr lut 26, 2014 10:20 pm

Dokładnie. A jak ktoś się boi przez internet, to najlepiej zlecić to bankowi i niech co miesiąc odciąga z naszego konta odpowiednią kwotę.

Wróć do „POLECAM”